1

Tēma: Kā atšķirt

Labdien!

Kā reāli vispār var atšķirt, ka tā ir tikai panikas lēkme vai piemēram reāla sirds problēma. Zinu, ka ātrajiem reāli besī un viņi to neslēpj, ja kāds viņus izsauc ,bet tā ir tikai panikas lēkme. Bet kā reāli man zināt, vai tas ir nieks vai nē, jo galu galā, kad ātrie atbrauc viņi pieslēdz ktg un pēc tā redz vai ir vaina sirdī vai nervos. Kāpēc par to jautāju, man tagad jau kādu stundu ir drošas sāpes krūtīs, varbūt pat vairāk uz labo pusi, izstarojas arī uz lāpstiņu vai muguru precīzi pat nezinu, sākās pēkšņi, sāpes jūtu vairāk ,ja cenšos ieelpot vai izelpot, protams no tādām pēkšņām sāpēm puls 135 ( parasti 60-80). Tagad nesaprotu ko darīt vai izlikties, ka nekas nav vai saukt kādu palīgā un varbūt kaut kur var uztaisīt ktg vai saukt ātros. Mēģināju atlaisties, pulss nokritās, bet sāpes turpinās. Ar VD esmu pazīstama jau 10 gadus, bet pēdējā panikas lēkme bija 5 gadus atpakaļ, tāpēc ,ja godīgi vairs neatceros ko jutu tad. Ja būtu tikai sirdsklauves un baiļu sajūta, tad domātu ,ka jā VD, bet ko šādā gadījumā pietam ,ja internetā sāpes krūtīs gandrīz vienmēr tiek vilktas kopā ar infarktu!