141

Re: Elpošana

Man ir http://www.astmaalergija.lv/?id_p=p2&id=116 šāds skābekļa ģenerators, uzpildu ar ēterisko eļļiņu un elpoju pirms miega, taisu skābekļa kokteiļus. Esmu ļoti priecīga par šo pirkumu, lai arī nebija no lētajiem.

142

Re: Elpošana

Nu man tads deretu prieks - hops smile
Cik maksaja?

143

Re: Elpošana

simucis18
Maksāja tuvu 500Ls, bet tas ieguvums no viņa ir patiešām izcils. Priekš hops tas tiešām varētu būt ļoti labs, bet tādi bieži vien pieejami visādās poliklīnikās, rehab. centros u.t.t. sākumā var pamēģināt tur. Bet nu man par cik vēl mazs bērns mājās un tie skābekļa kokteiļi ir izcili augošam organismam, tad es ilgi nedomāju. Tagad gribu nopirkt bioptron lampu, bet tā gan maksā ne mazāk, kā 1500Ls, bišķiņ vēl jānobriest.

144

Re: Elpošana

Jaa, 500ls ir loti daudz sad Bet vins jau nearste tos kuriem ir astma, hops? Tik atvieglo elposanu?

145

Re: Elpošana

simucis18
Nu par to vai ārstē, Tev jājautā ārstam, nemācēšu komentēt. Tas, ka atvieglo elpošanu gan ir fakts. Bet cik sapratu no astmas/alerģijas mājas lapas informācijas, tad skābekļa elpošana jūtami uzlabo pacientu stāvokli.

146

Re: Elpošana

Kaa Jums vel pie visiem simptomiem paradas vel ieelpas grutibas, elpas trukums? Ehh...man atkal atsakas, tik nepatikami sad

147

Re: Elpošana

simucis18 rakstīja:

Kaa Jums vel pie visiem simptomiem paradas vel ieelpas grutibas, elpas trukums? Ehh...man atkal atsakas, tik nepatikami sad

Sen nebiji manīta?Kā kopumā jūties?jūti kustības?:)

Sirsnīgā. . .

148

Re: Elpošana

Labdien, līdz šim ar visu sadzīvoju, bet, vai vēl kāds miegot ciet, itkā aizmidzis jau biju, pēkšņi pamodos no nenormāla elpas trūkuma, laikam apstājās pa visam, lecu kājās un pēc pāris sekundēm varēju paelpot..
Es viens tāds?

149

Re: Elpošana

Inga
Paldies, jutos loti labi kadu menesi, a pirms 3 dienam atkal trauksmes visadas paradijas... sad
Tagad atkal atsakas elpas trukums, grutibas ieelpot lidz galam jau 3 dienas sad
Bet tagad novelu visu uz grutniecibu, lai gan domaju, vai taa var but vnk sedet uz kresla un izjust smaksanas sajutu, bet ir vieglak to pienemt un dzivot, jo sev iestastu ka no grutniecibas, bet saku jau tagad uztraukties, kas bus kad piedzims mazaa? Uz ko es visas fiziskas pazimes novelsu? Un ja bus atkal kaa agrak, ka 4 menesus mocijos ar smaksanas sajutu diendienaa...baidos no taa, loti sad

Mike Stokes
Nee, man ir pirms guletiesanas smagi, bet ja aizmiegu, tad gulu un nemostos no elpas trukumiem, bija viena diena ka visu laiku modos, un kkaa iekseji sev teicu, elpa trukst, tad aizmigu tad atkal modos...bet tas bija vnk no slikta miega

150

Re: Elpošana

Mike Stokes rakstīja:

Labdien, līdz šim ar visu sadzīvoju, bet, vai vēl kāds miegot ciet, itkā aizmidzis jau biju, pēkšņi pamodos no nenormāla elpas trūkuma, laikam apstājās pa visam, lecu kājās un pēc pāris sekundēm varēju paelpot..
Es viens tāds?

Tā varētu būtu aizdusa,man ir bijis līdzīgi,tikai es nelecu no gultas ārā bet turpināju gulēt un mocīties...Tu vnk pārbijies tāpēc tāda reakcija,bet no VD var būt tā aizdusa,kad it kā jau miedz ciet,bet pēkšņi atmosties,jo it kā aizmirsi elpot un tad velc lielu elpu...tas ir normāli,nesatraucies.

Sirsnīgā. . .

151

Re: Elpošana

man ir bijis kad gaju gulet, pirms tieshi iemiedz, tada sajuta kad kriti kautkur un pielec kajas no gultas un esi parbijies nenormali

Beitynsh

152

Re: Elpošana

Beitynsh rakstīja:

man ir bijis kad gaju gulet, pirms tieshi iemiedz, tada sajuta kad kriti kautkur un pielec kajas no gultas un esi parbijies nenormali

man tā bija kad man bija 12 gadi un tā visu manu mūžu bet pie tā pielāgojos un parasti vnk neļauju
ienākt sevi un guļu tā tāk saldi bet pamiegam tikunta jutu to stresu.
laikam atrak vajadzeja uz so reaget un arsteties tad nebutu tada pakala

153

Re: Elpošana

Man ir taa ka,kaa apguljos taa elpas truukst un sirds saak paarsisties,un tad apsezos pec briizha iznask gaisa atrauga un paliek vieglaak,kapec un no ka taa...

154

Re: Elpošana

Sodien ir tada sajuta nevis ka trukst elpa, nesmoku, bet tikai liekas ka trukst elpa, liekas ka izelpa pa isu...kadam taa ir?
Atceros ka man truka vairakus menesus elpa del taa, ka katru dienu atcerejos to, mostoties ari pa to domaju, tas bija distonijas saakums...bails ka tas viss tgd atgriezas, jo sodien atkal galva automatiski - TRUKST ELPA. Kaa atceros par elpu, taa uzreiz liekas ka gruti un iestajas liels besis! Vai tagad kad iepazinu distoniju nebus katru dienu tadas bailes un domas pa simptomu, kas reali neparies?
Jums ari taa ir, ja kkads simptoms, taa iekseji jutaties taa, ka viss ir pieriebies un neko negribas, pat atrasties tur kur atrodaties sad

155

Re: Elpošana

simucis18 rakstīja:

Sodien ir tada sajuta nevis ka trukst elpa, nesmoku, bet tikai liekas ka trukst elpa, liekas ka izelpa pa isu...kadam taa ir?
Atceros ka man truka vairakus menesus elpa del taa, ka katru dienu atcerejos to, mostoties ari pa to domaju, tas bija distonijas saakums...bails ka tas viss tgd atgriezas, jo sodien atkal galva automatiski - TRUKST ELPA. Kaa atceros par elpu, taa uzreiz liekas ka gruti un iestajas liels besis! Vai tagad kad iepazinu distoniju nebus katru dienu tadas bailes un domas pa simptomu, kas reali neparies?
Jums ari taa ir, ja kkads simptoms, taa iekseji jutaties taa, ka viss ir pieriebies un neko negribas, pat atrasties tur kur atrodaties sad

Jā,man arī tā ir bijis un vel reizēm uznāk..bet pie tām īsajām izelpām pavēro savu kermeni,vēders,krūškurvis..viss ir sasprindzis...vajag censties atslābināt tās daļas...var mēģināt apgulties gultā,aizvērt acis un pie sevis domāt---- es pilnībā atslābinu pēdas,manas kājas atslābinās,gurni,rokas...es jūtu kā mans vēders ir atbrīvots,pleci un galva arī utml...un tajā laikā tā arī mēģini darīt visu atbrīvot un dziļi elpot...un protams,labākais ieteikums,nepiedomāt par elpošanu kā un ko dari,tas notiek pats no sevis...bet man pašai ar to ir bijis grūti cīnīties..palīdzēja laba grāmata,,kad sāc lasīt,pēc brīža it kā attopies--oo,bet es taču tikko jutos baigi labi-tātad tiešām VD,un mierīgi var lasīt tālāk... smile

Sirsnīgā. . .

156

Re: Elpošana

vai tiešām tā var būt, ka elpas trūkums nomoka 24/7. visu laiku gribas taisīt dziļas ieelpas, nāk sauss klepus;( cik ilgi, kas var palīdzēt?

157 Izmainīja simucis18 (2013-08-30 20:59:57)

Re: Elpošana

Negribu biedet, bet man bija 24/7 kkur 4 menesus diendiena! Tas bija man pats VD sakums! Ar laiku naca citi simptomi, vecie atkapas..bet tas nenozime ka vecie neatgriezas.

158

Re: Elpošana

atkal atgriezas mokosa elposana, smagi, jaelpo caur piepuli...kapec tad kad 2 menesus nav VD paradijies vsp, sorit pamostos ar elpas trukumiem?

159

Re: Elpošana

simucis18
Nu laikam jau lai neatslābsti un neaizmirsti, ka ar sevi jāstrādā arī tad, kad simptomu nav. Kā aug Tava meitiņa? Vai kolikas mazinājušās?

160

Re: Elpošana

Nu es zales ipasi dzert negribeju...bet dzivoju kaa agrak, nedomaju pa VD, maz lasiju, vsp aizmirsu ka tads VD ir vairakas dienas...vrb tas

nav no VD...ka neka man tas Hops bija, vrb tgd pasliktinajas, nezinu sad bet tada sajuta taka aiznaudzas daleji elpa...

Labi aug, daudz raud..kolikas nedaudz mazinajusas pec ta kaa skau dot biogaia. Dzivojas tikai pa rokam, ja nee, tad raud...