41

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Mileedija rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:
Mileedija rakstīja:

Tikai nenobīsties, ja paliec kā sadzēries. Tas ir normāli.

kaa sadzeries varu but no alprozaloma?

Nu dulla galva, viegls reibums. Man vismaz no pirmajām tabletēm tā bija.

Paldies pa info,neko tamlidzigu nebiju dzeris,tagad nedaudz labak jutos,taoec bez vajadzibas to nedzersu,kad saaksies trakakas lekmes tad iedzersu,pagaidam pa pus tabletei noofenu

42

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:
Mileedija rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:

kaa sadzeries varu but no alprozaloma?

Nu dulla galva, viegls reibums. Man vismaz no pirmajām tabletēm tā bija.

Paldies pa info,neko tamlidzigu nebiju dzeris,tagad nedaudz labak jutos,taoec bez vajadzibas to nedzersu,kad saaksies trakakas lekmes tad iedzersu,pagaidam pa pus tabletei noofenu

Noofen labs smile trauksmi noņem. Bet sāc lasīt kas ir distonija,  lai vari sākt savest galvu pareizā virzienā. Atceries zāles tikai noņem simptomus. Izārstēties no distonijas vari tikai mainot domāšanu un te nav runa par reaģēšanu uz simptomiem.

43

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Mileedija rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:
Mileedija rakstīja:

Nu dulla galva, viegls reibums. Man vismaz no pirmajām tabletēm tā bija.

Paldies pa info,neko tamlidzigu nebiju dzeris,tagad nedaudz labak jutos,taoec bez vajadzibas to nedzersu,kad saaksies trakakas lekmes tad iedzersu,pagaidam pa pus tabletei noofenu

Noofen labs smile trauksmi noņem. Bet sāc lasīt kas ir distonija,  lai vari sākt savest galvu pareizā virzienā. Atceries zāles tikai noņem simptomus. Izārstēties no distonijas vari tikai mainot domāšanu un te nav runa par reaģēšanu uz simptomiem.

Izskataas ka tiesam dabusu kartigi pamocities, un vel nav saprasanas kas man jamaina dzive,tik zinu ka nedrikstu stresot un jauztver viss sliktais kas notiesk daudz vienkarsaak

44

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:
Mileedija rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:

Paldies pa info,neko tamlidzigu nebiju dzeris,tagad nedaudz labak jutos,taoec bez vajadzibas to nedzersu,kad saaksies trakakas lekmes tad iedzersu,pagaidam pa pus tabletei noofenu

Noofen labs smile trauksmi noņem. Bet sāc lasīt kas ir distonija,  lai vari sākt savest galvu pareizā virzienā. Atceries zāles tikai noņem simptomus. Izārstēties no distonijas vari tikai mainot domāšanu un te nav runa par reaģēšanu uz simptomiem.

Izskataas ka tiesam dabusu kartigi pamocities, un vel nav saprasanas kas man jamaina dzive,tik zinu ka nedrikstu stresot un jauztver viss sliktais kas notiesk daudz vienkarsaak

No stresa netiksi vaļā mūsdienās. Meklē info kā atbrīvoties no stresa.  Man visa sapratne par distoniju un puslīdz normàla sajūta sanāca pēc 3 mēnešiem no distonijas diagnozes uzlikšanas. Taču es sāku dzert AD, gàju pie psihoterapeita, psihitra. Daudz grāmatas lasīju un forumà ar atradu daudz atbildes.

45

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Mileedija rakstīja:
hera333 rakstīja:

Vai tevi gimenes arsts nosutija talak uz parbaudem -kardiologs,psihiatrs,neirologs?Iedzer sakumam kaut ko dabigu vakaram piem. stopstress 2 tabletes vai ko citu .Teju ari drosi vari iedzert -piparmetra ,kumelite ,nervu tejas ..Pakaties vai tas tev iesakumam uzreiz nepalidzes ,sovakar vienkarsi esia ari sastresojies ,jo biji nezina utt.

Hera, labi padomi. Kumelîšu tēja daboslais depresants, tik viņš jau mēnesi lietoja homeopātiju un panikas trakās nepārgāja. Tāpēc šodien pēc stiprajām aizgāja.


Ja ,skaidrs .Nezinaju to ,jo neizlasiju ..Es vienemr pati velku garuma ,censos nedzert lidz pedejam bridim ..Pa dienu vispar nevaru dzert ne xanax ,ne lexotanilu ,jo tad palikeu pavisam miegaina un man jau ta skabekla strukums ..tapec iepreu parasti ,ja loti slikti pa dienu 2 stopstress ,papildus nedzeru ne kafiju ,ne stipru teju ,tikai kumelites ...Tas ,ka speju izjust labak ,savas problemas bez zales ,dod man lielaku ieskatu uz to no ka patiesam baidos un regulet to ...zales jau viegli iedzert ,bet mums jamacas ari ar sevi manipulet un disciplinet ..Protams sis attiecas tikai uz mani un manu viedokli ...

46

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Ksd bija tas vieglas lekmes,tad vel kaut ka centos savas domas kontrolet un sanemties,bet kad uznak tas trakas, tad nav iespejams vairs neko kontrolet,kad tris stundas drebuli no vietas,svisti...visadi esmu centies bet nesanak...vieglas lekmes kas uz paris minutem parciesu,pieturos pie sienas vai apsezos un eju talak.Sodien nododot analizes sastresojos taa ka iegaju knapi pie arsta kabineta,tur es pats sapratu ka izraisiju pats sev no domaam.

47

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:

Ksd bija tas vieglas lekmes,tad vel kaut ka centos savas domas kontrolet un sanemties,bet kad uznak tas trakas, tad nav iespejams vairs neko kontrolet,kad tris stundas drebuli no vietas,svisti...visadi esmu centies bet nesanak...vieglas lekmes kas uz paris minutem parciesu,pieturos pie sienas vai apsezos un eju talak.Sodien nododot analizes sastresojos taa ka iegaju knapi pie arsta kabineta,tur es pats sapratu ka izraisiju pats sev no domaam.


Es tadus gadijumus esmu iemacijusies samazinat lidz pusi ...Bet,ja tu ta juties labak es atbalstu tavu izveli ,bet pati esmu sapratusi kops kada laika ,ka sis lekmes var izturet bez stipram zalem ..Homeopatiaj nekad nesniegs tuliteju efektu ,taka es nezinu,gribu pavaicat ,vai lietoji tikai homeopatiju ,vaia ri dabigos nomierinosos visu so laiku ?

48

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

hera333 rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:

Ksd bija tas vieglas lekmes,tad vel kaut ka centos savas domas kontrolet un sanemties,bet kad uznak tas trakas, tad nav iespejams vairs neko kontrolet,kad tris stundas drebuli no vietas,svisti...visadi esmu centies bet nesanak...vieglas lekmes kas uz paris minutem parciesu,pieturos pie sienas vai apsezos un eju talak.Sodien nododot analizes sastresojos taa ka iegaju knapi pie arsta kabineta,tur es pats sapratu ka izraisiju pats sev no domaam.


Es tadus gadijumus esmu iemacijusies samazinat lidz pusi ...Bet,ja tu ta juties labak es atbalstu tavu izveli ,bet pati esmu sapratusi kops kada laika ,ka sis lekmes var izturet bez stipram zalem ..Homeopatiaj nekad nesniegs tuliteju efektu ,taka es nezinu,gribu pavaicat ,vai lietoji tikai homeopatiju ,vaia ri dabigos nomierinosos visu so laiku ?

Nē lietoju tikai homeopatiskas zales,neko citu,nu vel nomierinosas tejas.

49

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

es ar mēģināju gan homeopātiju, gan dabīgos, bet tā kā man vajag tūlītēju efektu un dabiskajiem īsti neticu, tad es par ķīmiskiem smile

50

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:
hera333 rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:

Ksd bija tas vieglas lekmes,tad vel kaut ka centos savas domas kontrolet un sanemties,bet kad uznak tas trakas, tad nav iespejams vairs neko kontrolet,kad tris stundas drebuli no vietas,svisti...visadi esmu centies bet nesanak...vieglas lekmes kas uz paris minutem parciesu,pieturos pie sienas vai apsezos un eju talak.Sodien nododot analizes sastresojos taa ka iegaju knapi pie arsta kabineta,tur es pats sapratu ka izraisiju pats sev no domaam.


Es tadus gadijumus esmu iemacijusies samazinat lidz pusi ...Bet,ja tu ta juties labak es atbalstu tavu izveli ,bet pati esmu sapratusi kops kada laika ,ka sis lekmes var izturet bez stipram zalem ..Homeopatiaj nekad nesniegs tuliteju efektu ,taka es nezinu,gribu pavaicat ,vai lietoji tikai homeopatiju ,vaia ri dabigos nomierinosos visu so laiku ?

Nē lietoju tikai homeopatiskas zales,neko citu,nu vel nomierinosas tejas.


Skaidrs ,pamenigini varbut uzreiz atlaiz ari no dabigajiem un tad keries pie smagajiem ..Ka tu doma ?Turklat tev noteikti butu japatur galva ,ka viss bus labi ,ka tam ir izskaidrojums ,kuru tu tagad zini ,tas laus kontrolet savas jutas un lekmi ...turklat ,tev cik es saprotu pagaidam ir tikai sis paradibas (nerealite ,un nervu tiki tev nav pagaidam )Koncentrejeis uz pozitivo ,tas ir loti svarigi ,pat ja arpratigi gruti ,tu tada veida varbut pat izvairisies no smagaka stavokla un neiekritisi depresija ,ka es vasara ..

51

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

hera333 rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:
hera333 rakstīja:

Es tadus gadijumus esmu iemacijusies samazinat lidz pusi ...Bet,ja tu ta juties labak es atbalstu tavu izveli ,bet pati esmu sapratusi kops kada laika ,ka sis lekmes var izturet bez stipram zalem ..Homeopatiaj nekad nesniegs tuliteju efektu ,taka es nezinu,gribu pavaicat ,vai lietoji tikai homeopatiju ,vaia ri dabigos nomierinosos visu so laiku ?

Nē lietoju tikai homeopatiskas zales,neko citu,nu vel nomierinosas tejas.


Skaidrs ,pamenigini varbut uzreiz atlaiz ari no dabigajiem un tad keries pie smagajiem ..Ka tu doma ?Turklat tev noteikti butu japatur galva ,ka viss bus labi ,ka tam ir izskaidrojums ,kuru tu tagad zini ,tas laus kontrolet savas jutas un lekmi ...turklat ,tev cik es saprotu pagaidam ir tikai sis paradibas (nerealite ,un nervu tiki tev nav pagaidam )Koncentrejeis uz       pozitivo ,tas ir loti svarigi ,pat ja arpratigi gruti ,tu tada veida varbut pat izvairisies no smagaka stavokla un neiekritisi depresija ,ka es vasara ..

. Man laikam jau ir bijis viss iespejamais,sodien visu dienu es tads ka uzbudinats,ta ka butu sadzeriea energijas dzerienus un visu laiku kaut kada bailu sajuta un satraukums

52

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:
hera333 rakstīja:
ainaarss83 rakstīja:

Nē lietoju tikai homeopatiskas zales,neko citu,nu vel nomierinosas tejas.


Skaidrs ,pamenigini varbut uzreiz atlaiz ari no dabigajiem un tad keries pie smagajiem ..Ka tu doma ?Turklat tev noteikti butu japatur galva ,ka viss bus labi ,ka tam ir izskaidrojums ,kuru tu tagad zini ,tas laus kontrolet savas jutas un lekmi ...turklat ,tev cik es saprotu pagaidam ir tikai sis paradibas (nerealite ,un nervu tiki tev nav pagaidam )Koncentrejeis uz       pozitivo ,tas ir loti svarigi ,pat ja arpratigi gruti ,tu tada veida varbut pat izvairisies no smagaka stavokla un neiekritisi depresija ,ka es vasara ..

. Man laikam jau ir bijis viss iespejamais,sodien visu dienu es tads ka uzbudinats,ta ka butu sadzeriea energijas dzerienus un visu laiku kaut kada bailu sajuta un satraukums

Tā ir trauksme.

Pirms cik ilga laika dzēri mildronātu?

53

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

mildronatu iedzeru pec analizem no rita,bet laikam vinu nevajag dzert

54

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:

mildronatu iedzeru pec analizem no rita,bet laikam vinu nevajag dzert

Iedzer vèl rīt un paskaties kā ir.

55

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

man teica divreiz diena no rita un vakara,bet es sodien izdzeru nobrita pus tableti noofenu tableti mildronatu tad pa dienu pis tableti alprezalomun un vakara atkal pusbtableti noofenu...tapat juti tadu nemieru ieksa bet nav tik trakii

56

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:

man teica divreiz diena no rita un vakara,bet es sodien izdzeru nobrita pus tableti noofenu tableti mildronatu tad pa dienu pis tableti alprezalomun un vakara atkal pusbtableti noofenu...tapat juti tadu nemieru ieksa bet nav tik trakii

Cik ilgi esi musu pulcina?Izklausas ,ka tev tas noofens un alprazamols  ipasi nav neko lidzejusi ...Tev ir pasam jacensas nomierinaties ,ja sevi uzskruvesi ar baidisanos ,labak ari neklus ...Man palidz domu noversana ,vai vari kaut ko padarit ,kas novers domas ?Hobijs ,interesanta filma ,zurnali,krustvardu miklas ?

57

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Foruma esmu kadas 4 dienas

58

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:

man teica divreiz diena no rita un vakara,bet es sodien izdzeru nobrita pus tableti noofenu tableti mildronatu tad pa dienu pis tableti alprezalomun un vakara atkal pusbtableti noofenu...tapat juti tadu nemieru ieksa bet nav tik trakii

Padzer padzer dažas dienas.
Es xanax (tad pats alprazolams) dzeru jau trešo nedēļu. Pirmās dienas tāpat bija trauksme.
Noofen pati neesmu lietojusi, bet ar vajag dažas dienas, lai sajūtas efekts. Starp noofen un mildronātu ieturu pauzi, nedzer avas uzreiz. Paskaties kā jūties pēc noofen un kā jūties pēc mildronāta. Piemēram, noofen dzer pēc brokastīm, mildronātu pusdienlaikā.

Man pašai mildronāts nepatika, labāk dzeru dzelzi smile

59

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

ainaarss83 rakstīja:

Foruma esmu kadas 4 dienas

ne es ar to biju domajusi ,cik ilgi tev jau ir vd ?

60

Re: Varbut kads var palidzeet un kaut ko ieteikt?

Nu jaunkadas 5 nedeleas,sakas loto trakas lekmes pirmaja dienaa,tad pamocijos nedelu slimibas lapa,palietoju homeopatiskas zales un jutos labak, izgaju uz darbu,darba ik pa nridim aizpeldeju sakuma,tadas mazas lekmes sakuma bija,tad uz nedelas beigam pacelam uz darbu pie stures sakas,tadas loti trakas lekmes,ka pat nevareju izkapt no auto,sazvaniju homeopati, un uzreiz braucu lidz vinai,pat isti taja bridi neatceros ka esmu aizbraucis.Iedeva atkal zales, bet tad es sapratu ka tas trakas lekmes man ir kadas  20 minutes.un tad pagasaja nedela sakas ta nepajokam,vel tagas lietojot noofenu man ieksa ir nemiers un par kaut konsatraukums,ta ka pirms kaut kadiem eksameniem