1

Tēma: VD un sāpes vēderā

Vai ir iespējams ka tas ir no VD..Jo man pēdējo mēnesi ir slikta dūšā sāpes vedera + piepūties veders sad

Mēs protam dot padomus, bet paši ar savu dzīvi nezinām, ko iesākt.

2

Re: VD un sāpes vēderā

Man ir bijis tā, ka vēders ciets un piepūties,ēst neko negribejās,sajūta,ka atraugas kaut kur iesprūst un šāda sajūta man turejās ap 3 nedēļām, gāju pārbaudīt tad visus iekšējos orgānus, bet par laimi viss ok. Dzēru tad dzeramo sodu un likās,ka no tā palika labāk. Domāju,ka tas var būt VD.

3

Re: VD un sāpes vēderā

man arī bieži pūšas un pa retam arī iesāpas,bet apetīte normāla un sliktas dūšas nav. Man pēdējo laiku sajūta ka labajā sānā kaut kas ne to sāp,ne ta spiež,nevaru saprast kas par sajūtu visu laiku spaidu un taustu,bet pašai jau liekas ka tās ir iedomas.

4

Re: VD un sāpes vēderā

piekrītu evija9162, man arī kaut kad nesenā pagātnē tā kā spieda laba pusē kaut kur tur,kur ribas beidzas, un mēģināju, ko sataustīt,un taustīju tik ilgi  kamēr pati izdomāju,ka akna piepūtusies un tā pie vainas big_smile bet nu ceru,ka tikai iedomas

5

Re: VD un sāpes vēderā

Ja tas nebūtu no VD, tad tu te nerakstītu big_smile
Man ar kādreiz ir bijuši visi tādi simptomi. smile

6

Re: VD un sāpes vēderā

Paldies par atbildēm. :)Ceru ka tas nav nekas nopietns ir pieteikta vizīte pie ārsta ,bet nedēļu jagaida rindā.Tā sajūta nau diezko patīkama ,un par cik man jau pats par sevi ir gastrīts tad domajams ka būs tomēr vairāk no tā smile

Mēs protam dot padomus, bet paši ar savu dzīvi nezinām, ko iesākt.

7

Re: VD un sāpes vēderā

O jā Dace tieši manas iedomas par tām aknām, vai arī domāju ka lēnām aklā zarna iekaist big_smile

8

Re: VD un sāpes vēderā

par aklo zarnu es kaut kad biju iedomājusies, bet ne tik nopietni un ceru,ka nesāks tagad sāpēt vairāk labais sāns big_smile

9

Re: VD un sāpes vēderā

Man arii puushas veders no visa,pat uudens,un taa kaa atrauga iespruudusi,kad iznaak tad vieglak paliek,un labaa pusee saans zem ribaam taa kaa saap taa kaa spiezh velk...

10

Re: VD un sāpes vēderā

Ja tā būtu aklā zarna, tad diez vai sāpētu tieši labais sāns. Tās sāpes varētu būt arī visur citur.
Gan jau tev pāries Mārci! Man ka ir vēdera sāpes, parasti jau nelielas, tad pāris dienas ir, tad pāriet. smile