1

Tēma: Varbūt kādam tā ir?

Sveiki! VD man ir jau 10 gadus.Simptomi ir dažnedažādie.Esmu "izvilkusi" bez zāļu dzeršanas.Pēdējā laikā sakuši parādīties diezgan stipri reiboņi.Sākumā norakstīju uz vēl vienu jaunu VD izpausmi,jo reibonis bija kopā ar milzu sirdsklauvēm un baiļu sajūtu.Aizgāju pie ģ.ā,kurš nosūtīja pie neirologa un tas savukārt uz Magnētisko rezonansi.Un slēdzienā saņēnu atbildi,ka man pie dzirdes un līdzsvara nerva asinsvads ir izveidojis cilpu:( tātad tā nebija VD izpausme,bet organiska saslimšana:( ko es ar to gribu teikt? Ka labāk lieku reizi atrādīties ārstiem un veikt kādu izmeklējumu,kas to nav darījis,jo visu nevar novelt uz VD kā es to darīju...varbūt kādam no šejienes ir kaut kas līdzīgs manai diagnozei? Esmu salasījusies,ka vajag atsevišķos gadījumos operāciju:( neirologs tikai pateica,ka varu ar neiroķirurgu pakonsultēties,lai skatos pati...

2

Re: Varbūt kādam tā ir?

estrella rakstīja:

Sveiki! VD man ir jau 10 gadus.Simptomi ir dažnedažādie.Esmu "izvilkusi" bez zāļu dzeršanas.Pēdējā laikā sakuši parādīties diezgan stipri reiboņi.Sākumā norakstīju uz vēl vienu jaunu VD izpausmi,jo reibonis bija kopā ar milzu sirdsklauvēm un baiļu sajūtu.Aizgāju pie ģ.ā,kurš nosūtīja pie neirologa un tas savukārt uz Magnētisko rezonansi.Un slēdzienā saņēnu atbildi,ka man pie dzirdes un līdzsvara nerva asinsvads ir izveidojis cilpu:( tātad tā nebija VD izpausme,bet organiska saslimšana:( ko es ar to gribu teikt? Ka labāk lieku reizi atrādīties ārstiem un veikt kādu izmeklējumu,kas to nav darījis,jo visu nevar novelt uz VD kā es to darīju...varbūt kādam no šejienes ir kaut kas līdzīgs manai diagnozei? Esmu salasījusies,ka vajag atsevišķos gadījumos operāciju:( neirologs tikai pateica,ka varu ar neiroķirurgu pakonsultēties,lai skatos pati...

Ļoti pareizi, ir jāizslēdz fiziskas saslimšanas, bet ja tur viss kārtībā, tad tā ir VD, nevis skriet pie miljonā ārsta un meklēt vainu. Tur ir baigi jāpiedomā. Un ticu, ka Tavu simptomu stāstīšana ārstam liecināja par ko nopietnu, ja reiz sūtīja uz dziļāku pàrbaudi.

3

Re: Varbūt kādam tā ir?

Man vienkārši tāds ārsts pagadījies(par laimi),kurš sūta bez prasīšanas:) lai gan cik esmu gājusi-atbilde ir tāda-"tu jau man tas jūtīgais veģetatīvais,gan jau ka atkal stresi.":)) Esmu taisījusi asins analīzes,pārbaudīts vairogdziedzeris,elektroencefalogrāfija,rentgens sprandai,doplerogrāfija galvas un kakla asinsvadiem,EHO un EKG..viss normas robežās.Tikai MR atklāja to asinsvada cilpu no kā ir reiboņi.Tātad to ar VD nesaistu.Lai gan ārsts domā,ka varētu arī to visu pastiprināt veģetatīvās nervu sistēmas kairinājums.Ar gadiem manas PL ir mazinājušās .Reizēm uznāk,bet tieku galā arī bez zālēm,kaut gan ārsts teica,ka nav iespējams.