1

Tēma: Elpas trūkums

Man jau gandrīz mēnesi visu laiku ir tāda sajūta, ka nevaru normàli ieelpot. Tik dīvaini. Ne rokas ne kājas netirpst, Galva nesāp.. kādam vēl tā ir bijis?

2

Re: Elpas trūkums

Nezinu ka ir kad nevar ieelpot, man atkal bija VD sakuma 4 menesu garuma elpas trukums. Vnk truka elpa. Nespeju atelpoties. Parbaudijusies esi?

3

Re: Elpas trūkums

Man ir dienas kad uznak tads elpas trukums!!

4

Re: Elpas trūkums

Es pat īsti nezinu kas man būtu jāpārbauda. Plaušu rengens bija pirms diviem gadiem, asins analīzes pagājušajā pavasarī pēdējoreiz.ģimenes ārste uzskata, ka tik bieži mana vecumā nemaz nevajagot pārbaudes

5

Re: Elpas trūkums

Lai izslēgtu visāda veida pataloģijas, parasti taisa MR, analīzes uz hormoniem, USG vairogdziedzerim, rentgenu mugurai, dopleo asinsvadiem kas ir uz kakla un ja nekā nav, tad var domāt par VD!

6

Re: Elpas trūkums

Man nekad neviens pat nav teicis par tādām pābraudēm. Es jau četrus gadus ar šo visu mocos, ik pa laikam mainās simptomi. Kā man pateica ka ir trauksme & VD, kopš tā laika neviens vairs neuztver nopietni kad pasaku, ka simptomi ir tagad citi

7

Re: Elpas trūkums

Marikab rakstīja:

Man nekad neviens pat nav teicis par tādām pābraudēm. Es jau četrus gadus ar šo visu mocos, ik pa laikam mainās simptomi. Kā man pateica ka ir trauksme & VD, kopš tā laika neviens vairs neuztver nopietni kad pasaku, ka simptomi ir tagad citi

Un kā ieteica tikt galā ar VD simptomiem?

8

Re: Elpas trūkums

Izraksta zāles un vitamīnus un palaiž dzīvē

9

Re: Elpas trūkums

Marikab rakstīja:

Izraksta zāles un vitamīnus un palaiž dzīvē

Kādas zāles Tev izrakstīja?

10

Re: Elpas trūkums

Senāk dzēru visādas. Tad gadu dzēru Rexetin. Tagad bija 2 mēn pauze un tagad gandrīz 2 ned atkal dzeru rexetin ..

11

Re: Elpas trūkums

Marikab rakstīja:

Senāk dzēru visādas. Tad gadu dzēru Rexetin. Tagad bija 2 mēn pauze un tagad gandrīz 2 ned atkal dzeru rexetin ..

Rexetin palīdz jeb elpas trūkumi tāpat?

12

Re: Elpas trūkums

Iepriekš itkā palīdzēja. Bet tagad tie elpas trūkumi ir savādāki un tik bailīgi

13

Re: Elpas trūkums

Marikab rakstīja:

Iepriekš itkā palīdzēja. Bet tagad tie elpas trūkumi ir savādāki un tik bailīgi

Kaut ko papildus vajag. Aizej pie psihiatra uz konsultāciju vai kas Tev tās zāles deva.

14

Re: Elpas trūkums

Plausu spirografija ir veikta? Parbaudes uz astmam, alergijam?