1 Izmainīja antrak26 (2017-09-06 14:38:46)

Tēma: Galva un tās sāpes

Hey,

Te ir kāds, kas dien dienā daudzus gadus cīnās ar galvassāpēm un nejūt tikai guļot pa nakti?
Un vai ir kāds, kas ticis vaļā no tām galvassāpēm?

2

Re: Galva un tās sāpes

Jaa Es jau 2,5menesus katru dienu saapes kreisaa pakausis salsa. Izgaaju MR un nekas. Viss labi VD . Kaa un ko ar steer what un sazin. Cau k ilgi Tev saap? Un kaada s tas sapes saspringuma??

3

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

Jaa Es jau 2,5menesus katru dienu saapes kreisaa pakausis salsa. Izgaaju MR un nekas. Viss labi VD . Kaa un ko ar steer what un sazin. Cau k ilgi Tev saap? Un kaada s tas sapes saspringuma??

9 gadus velkoša un spiedoša  sajūta galvas vidusdaļā, MR arī uzrāda, ka viss ok! Brīžiem sajūtas neizturamas, brīžiem ir ok. Bet kopumā nomācoši

4

Re: Galva un tās sāpes

Parastaas zaales nepliidz Es dzeeru Noofen man nedaudz atlaida nav taadu spazmu. Kad vairaak saap naktii dienaa?? Man pluss tam visam dulla galva,eju eju noreibstu.

5

Re: Galva un tās sāpes

Tu MR taisiiji at kontrastvielu vai bez? Kakla asinsvadus prbaudiiji? Kas ir ar kakla daly,spondiloze ,skriemeli nobidijusies??

6

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

Parastaas zaales nepliidz Es dzeeru Noofen man nedaudz atlaida nav taadu spazmu. Kad vairaak saap naktii dienaa?? Man pluss tam visam dulla galva,eju eju noreibstu.

grūti saprast jūsu teikto.
Man nelīdz nekādas pretsāpju zāles, Man visu dienu sāp. Tik nejūtu neko pa nakti.
Man arī galva bieži tik dulla, ka reibst!

7

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

Tu MR taisiiji at kontrastvielu vai bez? Kakla asinsvadus prbaudiiji? Kas ir ar kakla daly,spondiloze ,skriemeli nobidijusies??

Bez kontrastvielas. Dopleo ir perfekts, Nu ir deformācija, bet tāda, kas parasti neizraisa tādas sajūtas caurām dienām gadu gadiem no vietas

8

Re: Galva un tās sāpes

Man ir viss tas pats,bet dulla galva katru dienu!  Un ko arsti saka Tev,neirologs un gimenes arsti? Jo man viss tas pats un nezinu ko dariit. Peldeet eju joga utt... nesmeekuju pat atmetu jo parbijos.

9

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

Man ir viss tas pats,bet dulla galva katru dienu!  Un ko arsti saka Tev,neirologs un gimenes arsti? Jo man viss tas pats un nezinu ko dariit. Peldeet eju joga utt... nesmeekuju pat atmetu jo parbijos.

Neirolgs saka, ka uz nervu pamata. Pēdējais teica ka nepieciešama hipnoze, bet tā neņem mani!
Viss ir mēģināts, bet viss kas relaksē un atslābumu dod ir tikai uz īsu brīdi!

10

Re: Galva un tās sāpes

Biezi vien neticu ka nav reali nekaa kas palidzeetu un nedikamentiem sedeet arii nevar.
Kaa Tev tas saapes vispaar saakaas? Ja negribu publiski rakstit varu iedot savu e pastu. Jo man tik pirms 2nenesiem uzstadija VD. Un tici vai nee man ir loti liels nemiers. Menses laikaa 1000€  uz parbaudeem un nekaa.

11

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

Biezi vien neticu ka nav reali nekaa kas palidzeetu un nedikamentiem sedeet arii nevar.
Kaa Tev tas saapes vispaar saakaas? Ja negribu publiski rakstit varu iedot savu e pastu. Jo man tik pirms 2nenesiem uzstadija VD. Un tici vai nee man ir loti liels nemiers. Menses laikaa 1000€  uz parbaudeem un nekaa.

sākās vienkārši ziemas dienā sēžot mājās pie pc. tad man bija 18 gadi, tagad drīz būs jau 26. likās parasta galvassāpe, bet nekas nelīdzēja. izgāju daudzas parbaudes un neko neatrada. Ja saka, ka uz nervu pamata tad gan jau tā arī ir!

Viss ir mūsu galvās,

12

Re: Galva un tās sāpes

A kaa ir ar galvas griesanos taa ir biezi vai ne ?

13

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:

A kaa ir ar galvas griesanos taa ir biezi vai ne ?

Tad kad trankvilis nav iešauts big_smile un pie palielākas trauksmainības

14

Re: Galva un tās sāpes

Es to nedzeru man nelika bet juutu ka vairs nevaru 1,5menesi katru dienu karuselis.

15

Re: Galva un tās sāpes

man trauksme vai teikshu leekme bija ar kreisad puses notirpsanu slimniica,analiizes un protams kardiogramma ar gala diagnozi brauc najaas atpuusties.,nakaamaa trauksme tikko pamodusies bikini rita grasiijos kafiju uzvariit un aiziet  sirds kaadu menesi atpakal.

16

Re: Galva un tās sāpes

Man galva reibst katru dienu, tā riktīgi kā karuselis...citreiz mazāk, citreiz vairāk, ir dienas kad jāpieturas, grīda līgojas....tas pārgāja tikai tad, kad dzēru AD. Tagad, kad atmetu...atkal

17

Re: Galva un tās sāpes

Kamene rakstīja:

Man galva reibst katru dienu, tā riktīgi kā karuselis...citreiz mazāk, citreiz vairāk, ir dienas kad jāpieturas, grīda līgojas....tas pārgāja tikai tad, kad dzēru AD. Tagad, kad atmetu...atkal

Un cik ilgi tas ir ??
Man sakumaa bija galvas saapes un tagad nav saapes bet griesanaas:(( karuselis katru dienu jaa ta vajaaks tad stipraak.

18

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:
Kamene rakstīja:

Man galva reibst katru dienu, tā riktīgi kā karuselis...citreiz mazāk, citreiz vairāk, ir dienas kad jāpieturas, grīda līgojas....tas pārgāja tikai tad, kad dzēru AD. Tagad, kad atmetu...atkal

Un cik ilgi tas ir ??
Man sakumaa bija galvas saapes un tagad nav saapes bet griesanaas:(( karuselis katru dienu jaa ta vajaaks tad stipraak.

Mēnešiem tas velkas.

19

Re: Galva un tās sāpes

Kamene rakstīja:
Sabiine rakstīja:
Kamene rakstīja:

Man galva reibst katru dienu, tā riktīgi kā karuselis...citreiz mazāk, citreiz vairāk, ir dienas kad jāpieturas, grīda līgojas....tas pārgāja tikai tad, kad dzēru AD. Tagad, kad atmetu...atkal

Un cik ilgi tas ir ??
Man sakumaa bija galvas saapes un tagad nav saapes bet griesanaas:(( karuselis katru dienu jaa ta vajaaks tad stipraak.

Mēnešiem tas velkas.

Saki ludzu vai arii tirpshabaa varbuut VD simptoms? Lai arii MR man sledzienaa Iniciaala Kakla dalaa Spondiloze.

20

Re: Galva un tās sāpes

Sabiine rakstīja:
Kamene rakstīja:
Sabiine rakstīja:

Un cik ilgi tas ir ??
Man sakumaa bija galvas saapes un tagad nav saapes bet griesanaas:(( karuselis katru dienu jaa ta vajaaks tad stipraak.

Mēnešiem tas velkas.

Saki ludzu vai arii tirpshabaa varbuut VD simptoms? Lai arii MR man sledzienaa Iniciaala Kakla dalaa Spondiloze.

Ja jau spondiloze tad viss Tev ir no spondilozes un tev jaarste vinja!