1

Tēma: Savilkti muskuļi

Sveiki!


Jau vairākus mēnešus mocos ar sajūtu, ka savilkti muskuļi un viss ķermenis. Visu laiku gribas staipīties, kustēties! Vai kādam tā ir bijis? Kas ir palīdzējis? Zāles nekādas nelietoju! Ar VD draugos jau 7 gadus. Visādi ir gājis, bet tagad diezgan neforšas sajūtas, jo brīžiem sajūtas, ka mani spiež nost paša ķermenis!

2

Re: Savilkti muskuļi

kasiic rakstīja:

Sveiki!


Jau vairākus mēnešus mocos ar sajūtu, ka savilkti muskuļi un viss ķermenis. Visu laiku gribas staipīties, kustēties! Vai kādam tā ir bijis? Kas ir palīdzējis? Zāles nekādas nelietoju! Ar VD draugos jau 7 gadus. Visādi ir gājis, bet tagad diezgan neforšas sajūtas, jo brīžiem sajūtas, ka mani spiež nost paša ķermenis!

Ir bijuši sāpoši muskuļi, pārsvarā gan tikai kājām, rokām mazāk, pāris mēneši un pierima. Tāda sajūta kā cilvēks, kurš nesporto vienu dienu izdomā kaut ko nopietnu padarīt un pēc tam mokās ar muskuļu sāpēm.

3

Re: Savilkti muskuļi

Es it kā fiziski arī daudz ko daru. Uz to brīdi tā kā paliek labāk, bet pēc tam atkal savilkums ir atpakaļ. Un protams arī pie fiziskas slodzes ļoti ātri parādās nogurums!

4

Re: Savilkti muskuļi

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!