1

Tēma: Nesaprašana.

Esmu, kâ saka, jauniñà, bet šeit ieskatos regulàri. Tà kà nav îsti ar ko par šo tèmu aprunàties, tad ceru nedaudz miera rast šeit. Cik sevi atceros, tad pàràk apzinîga, trauksmaina Esmu jau no bêrnîbas. Bet nu pèdèjie trîs varbût četri gadi ir murgs. Nepàrtraukti atrocities sev kàdas vainas, sàpes. Tam visam seko àrsta apmeklèjumi. Kaut ko jau protams atrod, bet łoti ievèrîbas cienîgu. Problèma ar ko tagad mokos, pat îsti nevaru pateikt. Sàkàs viss ar klepu, aizsmakumu ilgàk kà mènesi. Dzèru antibiotikas un vèl visàdas zàles, nelîdzèja, pàrgàja pats. Pèc kàda laika tas atkal kàdas divas reizes atkàrtojàs. Beigàs nonàca pie kuñga- atvilnis. Tagad ir diskonforts aiz krûšu kaula, tàda žñaudzoša sajûta kaklà, nesaprotu, tas arî var bût no kuñga? Zàles kuñgim dzeru, laikam nelídz. Tàs arî ir mainîtas viss iespèjamais arsenàls...Pàris reizes vismaz 6 mèneši ir dzerti antidepresanti. Pirmo reizi dzèru Arketis+ Hanax. Kas likàs, ka lîdz. Otro reizi Wellbutrin, galîgi likàs, ka nav jègas. Patreiz nedzeru neko. Bet nav miera, domàju iet pie gimenes àrsta, lai izraksta man nosûtîjumu uz magnètisko rez. Plaušàm ( rengens it kà ok), nezinu. Man bail, ka nepalaiž kaut ko garàm, ar šo diskonfortu  mokos jau no janvàra. Protams, pie psihiatra arî laikam atkal jàiet. Varbût kàdam vai kàdai ir lîdzîga pieredze?

2

Re: Nesaprašana.

ko ēd brokastīs, kāds ir dienas režīms? kādu pārtiku lieto?

Atviltnis (GERD) slimība roku rokā iet ar VD, jo uz stresa pamata kuņģis sāk trakot. Man viss sākās tieši tāpat, kamols kaklā nedēļu, žņaudzošas sajūtas. LORS bija veca, veca vecenīte, paskatījās ar instrumentiem kaklā un pateica: tev nervostrongu jādzer. Lietoju arī Omeprozolu, lai samazina kuņģa skābi, bet kopš sāku ievērot pareizu ēšanu un kā labāk kuģņi "ieeļļot" no rīta, ātri vien to visu var kontrolēt.

Padoms. Parasti nopietnas slimības nekad nenāk kopā ar stresošanu, psihošanu, aizdomām utt. Smagās slimības progresē no neka un strauji. Ja sāk parādīties: Ja nu man ir tas un tas, man noteikti ir tāds vēzis, man kaut kas ar sirdi..... tad tas ir galvā.

3

Re: Nesaprašana.

Kurmis5510 - Saki, cik tev gadu? Visticamāk, ka esi jauna un ir pāragri meklēt veselības kaites. Man bija bailes vai varēšu piedzemdēt bērnu, bet vienā brīdī sapratu, ka esmu jauna un fiziski man nav nekādu kaišu, līdz ar to saņēmos un viss izdevās labi. Man liekas, ka jācenšas noticēt savai fiziskajai veselībai, pat ja nervi uzdod regulāri.

4

Re: Nesaprašana.

Rudens beka
Nu nekāda jaunā vairs neesmu... jau 40. Pusi šo nodzīvoto gadu cīnos VD un tās izraisītajām sekām. Pēdējos gadus jau nopietni, ar nelielām pauzēm dzerti antidepresanti. Ļoti, ļoti traucē hipohodrija, kad liekas, ka piemetušās visādas slimības. Galvenais jau , ka tajā brīdīdī ir reālas sūdzības par dažādām sāpēm, diskonfortu. Brīžos, kad tiek dzertas zāles, liekas paliek labāk... Vispār tā ir nenormāla slimība! Un nav svarīgi vai dari ko intensīvu vai nedari neko VD neatkāpjas. Uz mani apgalvojums, ka jāatrod ko darīt, lai VD atkāptos, nedarbojas. :-(

5

Re: Nesaprašana.

Varbūt es te ne pa ķeksi rakstu,bet negribas sākt jaunu tēmu un cik izskrēju cauri, tad neatradu ,kas rastu atbildes uz jautājumiem. Nu tad lielos vilcienos,ko es galīgi nesaprotu,ar ko tas saistīts,bet ceru,ka jūs varēsiet ieteikt kas,ko ,kapec utt. Biju slimnīcā ar stiprām galvas sāpēm mēnesi atpakaļ. Taisīja CT, MRT ar kontrastvielu, punkciju , EEG un beigās atklāja, ka neliels iekaisums - menengīts, bet kā ārsti teica tad tādas spēcīgas galvas sāpes nevarot būt. Pēc 6 dienām palaida mājās, galva un kakls ( sprandas rajonā sāp vienalga). Pēc 2 ned.uznāca laikam tā saucamā panikas lēkme, pēkšņi nevaru paiet, gāžos zemē, sirds skrien, spiediens augšā, ātrie aizrauj uz slimnīcu, taisa ekg mēra spiedienu viss ok,nu tik tas ka sirds nesas. Aptuveni pēc pavadītām 3 stundām es saku, ka man redze pasliktinās., kā skatos pa kreisi tad viss dubultā, a slimnīcā saka, ka ar tiem simptomiem jāiet pie acu ārsta. Sajūta drausmīga, nevar taisni paiet, jo viss dubultā. Nākamā dienā aizeju pie acu ārsta, pārbauda , organiski viss ok. Nu tad vairs neko nesaprotu, kur iet ko darīt. No rīta pamostos viss ok, ap pusdienaslaiku sāk dubultoties. Un tā jau 2 ned. Varbūt kādam tā ir bijis un zinat ko tālāk ieteikt?! Paldies jau iepriekš!

6

Re: Nesaprašana.

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!