1

Tēma: VD un sports!

Ká Jums sastáv ar sportośanu? Arí sirds met kúleńus un nenormála svíśana? Liidz ko saaku pa daudz svíst,nák virsú reibońi un nepatíkamas sajútas.

2

Re: VD un sports!

Sveiki.. man nak virsu svisana,nesportojot.. lieku bernu gulet peksi hop degu,sviedri list un nepatikami paliek draudzenes bailes ar klat sad

3

Re: VD un sports!

un sirds ar met kuleni jau kuro dienu sad noriebies.. sitas simptoms bija pazudis nesaprotu kapec atkal atgriezas:( laikam uz atvesalosanos var neceret..

4

Re: VD un sports!

Ko Tu saproti ar sportošanu? Ja skriet, tad tas ir par traku sirdij, vismaz man. Ja vingrot, tad sākumā vajag iesildīties savādāk sirds lec pa muti laukā. nevajag sākt ar pārāk intensīvām aktivitātēm.
Šobrīd man nav spēka tam, bet, kad bija es secināju, ka pirms sāk kko darīt noteikti vajag pirms tam ātri pastaigāt un tad tikai, savādāk sirds tā dauzās, ka nevar neko izdarīt. Tā mana pieredze. Un īstenībā man agrāk ļoti palīdzēja, ja es gāju kājām visur, jo tā ir maza slodze, bet tomēr ir, sirds pierod pie fiziskas aktivitātes un tad var kko vairāk darīt.
Es arī gribu sportot, bet man ir tik liels nespēks, ka uzreiz slikti paliek sad

5

Re: VD un sports!

Tas ir normāli, ka skriešana vai peldēšana samazina VD dēļ radušos temperatūru? Vasarā no panikas lēkmes uznāca 37,8°C, papeldēju - nokrita uz 37,4°C. Vakar atkal uzkāpa 37,8, pastaigājoties - nedaudz nokritās t. Šodien paskrēju - vispār normāla t - tikai 37,1°C. Kādam ir bijis līdzīgi???

6

Re: VD un sports!

nu aktivitātes nomierina nervu sistēmu. viss ir loģiski... wink