1

Tēma: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Sveiciens,
Es par tādu delikātāku tēmu - vēdera izdejas traucējumiem. Lasu šeit, ka dažiem ir problēma ar vēdera pūšanos, caureju, bet vai kādam saistībā ar VD ir arī aizcietējumi? Vai tas vispār tā var būt?
Mokos jau kādu gadu, ēd ko gribi, nekas nemainās....

2

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Es nezinu vai tā ir VD simptoms, bet man ir regulāri aizcietējumi, pat pie tās padarīšanas bieži vien parādās asinis. Atbildes meklēju mātē google, un tad sirds sitas no tā ko izlasu...

3

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Dace rakstīja:

Es nezinu vai tā ir VD simptoms, bet man ir regulāri aizcietējumi, pat pie tās padarīšanas bieži vien parādās asinis. Atbildes meklēju mātē google, un tad sirds sitas no tā ko izlasu...

Es drošības pēc aizgāju pie ārsta, jo arī asinis, plīsumi dēļ tā visa, saka....ja jāmaina ēdienkarte, es vnk meklēju tam iemeslu - vai uz nervu pamata var tādās lietās iedzīvoties? Piefiksēju, ka šīs problēmas sākās kādus pāris mēnešus pirms pirmās lēkmes....

4

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Pie kāda ārsta biji? Es biju pie ģim.ārsta un teica, ka it kā uz nervu pamata varot būt aizcietējumi...it kā...ej nu sazin, ticēt vai nē

5

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Dace rakstīja:

Pie kāda ārsta biji? Es biju pie ģim.ārsta un teica, ka it kā uz nervu pamata varot būt aizcietējumi...it kā...ej nu sazin, ticēt vai nē

Pie proktologa biju ARSĀ. Pārbaudīties vajag, vai tur ir plīsumi, vai varbūt hemoroīdi, jo asinis var liecināt arī par kaut ko nevisai labu.

6

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

baltmaizi ēd? primitīvāk apskatoties uz šo jautājumu, 3 dienas ēd sautētus dārzeņus, kāpostus, neēd maizes, kartupeļus, un tad paskaties vai turpina cietēt vēders/

7

Re: Delikāta tēma - vēdera izejas traucējumi

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!