1

Tēma: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Nu tad es arī nonācu te..... izmisums ir pieveicis arī mani, tiktāl, ka nav vairs pat spēka baidīties

Viss sākās pirms 4 gadiem, ar vēdera ziejas traucējumiem, kas šobrīd ir nodefinēti kā kairinātās zarnas sindroms, visusšos gadus katrs simptoms tās ir nenormālas baiels no vēža.

Nuir atkal jauns simptoms, bet vairsn nav spēkā - šobrīd ir siekalošanās, brīžiem ir brīzīem nav, brīžiem punķu jasūta kaklā. Lors neko neredz. Visticamāk veģitatīvā sistēma.

Tie, kas tam gājuši cauri, palīdziet, iesakiet kaut ko, kur lai iet, ko lai DARA?

2

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Lapele rakstīja:

Nu tad es arī nonācu te..... izmisums ir pieveicis arī mani, tiktāl, ka nav vairs pat spēka baidīties

Viss sākās pirms 4 gadiem, ar vēdera ziejas traucējumiem, kas šobrīd ir nodefinēti kā kairinātās zarnas sindroms, visusšos gadus katrs simptoms tās ir nenormālas baiels no vēža.

Nuir atkal jauns simptoms, bet vairsn nav spēkā - šobrīd ir siekalošanās, brīžiem ir brīzīem nav, brīžiem punķu jasūta kaklā. Lors neko neredz. Visticamāk veģitatīvā sistēma.

Tie, kas tam gājuši cauri, palīdziet, iesakiet kaut ko, kur lai iet, ko lai DARA?

Palasi manus komentārus, domāju, ka Tev vismaz paliks skaidrība, kas ar Tevi notiek, kas jau ir solis uz izveseļošanos.

3

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Saprotu, ka Jums ir liela pieredze, sakiet kā ir ar to siekalošanos un sajūtām mutē, kaklā, uz mēles? tas arī var būt veģitatīvā, jeb jāiet vēl pie ārstiem?

4

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Lapele rakstīja:

Saprotu, ka Jums ir liela pieredze, sakiet kā ir ar to siekalošanos un sajūtām mutē, kaklā, uz mēles? tas arī var būt veģitatīvā, jeb jāiet vēl pie ārstiem?


Var var būt. Man gan pašai nav bijusi, bet gan jau, ka ir. Katram savi simptomi un jo vairāk baidīsies no slimībām, jo vairāk tās metīsies klāt. Zinu, ka to ir grūti pieņemt, bet tiešām viss ir galvā.

5

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Kads nevar zinat kape ir sapes celi, no kaa? Kaaju nevaru saliekt sap locitava un celis, pa kapnem nespeju uzkapt, pagaidam 2 dienas eju

ar taisnu kaju sad Tas var but tikai sastiepums?

Un veel pedeja laika man ir kermena trice, drizak trice izpauzas tad kad kaju ne taa nolieku, vai roku...laikam del stresa...so 1 menesi mans galvenais stresa celonis ir domas par to ka driz mirsu vai saslimsu ar kadu slimibu, un mans kermenis vnk juk prata:( Katru nakti mostos ar lekmem:(

6

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

nedoma taa. bus labi,es cinos tiesi ar to pasu.. nevaru sev vietu atrast,jutos nomakts,bezpalidzigs,ka no citas pasaules..

7

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Laikam šobrīd ir tāds periods, jo arī man jau kādas 3 nedēļas ir drebulis un nemiers. Katru nakti mostos ap trijiem, četriem naktī. Paspēkojos ar trauksmēm un uz rītu atkal iemiegu, kad jau jāceļas uz darbu. Attiecīgi enerģijas līmenis 0.

8

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

simucis18 rakstīja:

Kads nevar zinat kape ir sapes celi, no kaa? Kaaju nevaru saliekt sap locitava un celis, pa kapnem nespeju uzkapt, pagaidam 2 dienas eju

ar taisnu kaju sad Tas var but tikai sastiepums?

Un veel pedeja laika man ir kermena trice, drizak trice izpauzas tad kad kaju ne taa nolieku, vai roku...laikam del stresa...so 1 menesi mans galvenais stresa celonis ir domas par to ka driz mirsu vai saslimsu ar kadu slimibu, un mans kermenis vnk juk prata:( Katru nakti mostos ar lekmem:(

Simucis18, vai Tu kādas zāles lieto? AD vai tml? Vai cīnies bez nekā?

9

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Cinos bez ad. Tikai fenezapemu pec vajadzibas, biežāk nakti dzēru kad celos ar lekmem. Pagaidam katru dienu kkas cits elpa trukst, ta troksni galva, ta mugura, ta kaja tirpst ka aizmigt nevar, tagad celi un locitava sapes ka jaklibo. Kaa lai nedoma ka slimiba kada?:-(

10

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Ironman - tad jau mums vienadi ka domajam pa slimibam un navi. Jo esmu ienemusi galva ka mirsu un katru nakti baidos iet gulet jo bailes ka nepamodisos. Tik dzili to galva ienemu ka nezinu tagad kaa dabūt to ara:-( tad vel domaju ka man ir kada slimiba kas izraisa visu sito kas notiek ar manu kermeni. Viss sakas ar to ka sadomajos par kajas tirpsanu, tad saka viss pielipt klat. Protams kaja nav vd, peda un pirkstos dedzinasana, sapes, durieni un skudrinjas ir slimiba tik pagaidam nezinu kur vaina...naktis ar tirps rokas, mostos augsa, sakas bieži lekmes, staigaju pa maju, un lidz ar to miegs pariet.

11

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Sveika.. man tas pats,nave galva un viss.. sadomajos,bail.. tapat liekas ka ir kada slimiba,galva dulla jau 3 gadus,kad ko atri daru,nepanesu karstumu,ari naktis 4 menesus nevareju gulet,bet nu tagad gullu,tam tiku paari.. bet ta sevis zelosana tas ir murgs,skatos uz berniem un zel ka tie paliks bez manis ..ka var taa domat nesaprotu.. neizsakamas bailes sad   es tevi loti labi saprotu..bet turies tu nemirsi,bus labi.. ar tam kajam,tev apavu vaina nevar but??? vitaminu trukums,ari es saku dzert zivju ellu un multi vitaminu.. turies... nedomajam mylkibas..

12

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

simucis18 rakstīja:

Ironman - tad jau mums vienadi ka domajam pa slimibam un navi. Jo esmu ienemusi galva ka mirsu un katru nakti baidos iet gulet jo bailes ka nepamodisos. Tik dzili to galva ienemu ka nezinu tagad kaa dabūt to ara:-( tad vel domaju ka man ir kada slimiba kas izraisa visu sito kas notiek ar manu kermeni. Viss sakas ar to ka sadomajos par kajas tirpsanu, tad saka viss pielipt klat. Protams kaja nav vd, peda un pirkstos dedzinasana, sapes, durieni un skudrinjas ir slimiba tik pagaidam nezinu kur vaina...naktis ar tirps rokas, mostos augsa, sakas bieži lekmes, staigaju pa maju, un lidz ar to miegs pariet.

Simuci, ka es Tev saku, Tev skriemeļi nospiež kādu nervu tāpec kāka svilst. Aizej pie neirologa ar kāju.
A par nāvi - zini tād sajūtas, pati tam gāju cauri un baidījos iet gulēt, bet ar psihoterapijas palīdzību tas pārgāja, jo pieņēmu, ka vienreiz tāpat miršu un nav ko gaidît miršanu. Jābauda dzīve. Tu pati zini, ka Tu visu sadomā un pa daudz pievērs uzmanību sajūtām. Tik gribu saprast, ja Tu vienreiz tiki vaļā no šīm sajūtām kāpēc atkal neteic. Kaut ko tak toreiz mainīji savā dzīvē - aizpildīts laiks, nodarbināts prats. Padomā un atceries, varbūt pati zini atbildi kā tikt vaļā no domāšanas par slikto wink

13

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Jaa, mainiju - virieti:-D tape dzive bija skaista, un VD pazuda. Jaa, iespejams mugura kkas nospiez, bet prats neliek mieru pa neiropatiju vai multiplo sklerozi vai par vezi kas galva kko nospiez utt:-(

14

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Ironman - raksti taa ka pa mani. Es ar skatos un domaju ko mana maza meita bez manis daris, es nevis baidos mirt del sevis bet del berna. Vinja pardzivos:-( kursh vinu audzinas ja manis nebus, nav uzticibas tevam! Biede tadas sajutas:-(

15

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Jasak ar sporty nodarboties lai mums mulkibas nav galva,varbut palidz..

16

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Ziniet kas man nedēļu atpakaļ lika saņemties un nemocīties paliekot mājās vienai ( kas man ir TRAĢĒDIJA ), jo vīrs ar dēlu aizbrauca uz nedēļu slēpot!!!
Tas ka es apsēdos un sapratu, ka manā vai mūsu gadījumā absalūt nav jābaidās no nāves, jo mēs jau praktiskī ellē vien dzīvojam....un bērni, vai tie ar šādiem mums būs laimīgi, nedomāju....patiesībā mēs baidamies pārstāt mocīties, tā sanāk????
Un es izsturēju šo nedēļu kā lielā, jo nebaidījos no sliktākā kas varētu notikt, jo sliktāk jau vairs nevar būt!!!!!!!!!!!

17

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Ar sevi vaig visu laiku aprunāties...un pieņemt notiekošo.....

18

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

Un varbūt skatos, ka jāsāk ar to, ka liecīgāk jācenšas iet gulēt, nevis naktīs sēdēt pie kompīša....mums tak kā nevienam vaig vairāk reklasiņa:-)))))

19

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

maija19822 rakstīja:

Un varbūt skatos, ka jāsāk ar to, ka liecīgāk jācenšas iet gulēt, nevis naktīs sēdēt pie kompīša....mums tak kā nevienam vaig vairāk reklasiņa:-)))))

Prieks dzirdēt, ka esi tikusi uz īstā ceļa un sapratusi distonijas pusi. Galvenais ir palikt uz šī ceļa un neļaut nepareizām iedomām sevi novest no ceļa.

20

Re: Simptomu jūra, bailes, apjukums, HELP

zelta vardi,sliktak laikam tiesam nevar but sad