21

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

vai kads zin majas lapu kur var palasit Kurpatova gramatu??

22

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

vai kads zin majas lapu kur var palasit Kurpatova gramatu??

Bibliotēkā var paņemt.

23 Izmainīja pūcīte (2016-12-20 18:33:01)

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

bail nomirt.. dien diena uztraucos.. vakteju sevi savas sajutas... sakas tas 2 gadus atpakal..

Man kādu laiku bija bail nomirt, nu ļoti... bet tad es izlasīju par cilvēkiem, kuri piedzīvojuši klīnisko nāvi, ka esot bijusi ļoti laba sajūta, labākais, kas noticis bezmaz.. un man bailes pārgāja big_smile

24

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

esmu Iriijaa sad seit nebus biblioteka

25

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

esmu Iriijaa sad seit nebus biblioteka

Oi. Tad meklē netā krievu valodā. Ir dzirdēts, ka internetā ir krievu valodā. Bet īrijā gramatnycā paskaties kādu grāmatu par stresu.

26

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

miledij paldies ..

27

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Sodien tada nolemtibas sajuta,nevaru no tas tikt vala,plus parsitieni liekas nu gals bus sad kapec tik negativas domas nesaprotu nemaz.. ka lai tieku uz cela un  jutos ka senak sad

28

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Sodien tada nolemtibas sajuta,nevaru no tas tikt vala,plus parsitieni liekas nu gals bus sad kapec tik negativas domas nesaprotu nemaz.. ka lai tieku uz cela un  jutos ka senak sad

Oiiii, viss ir otrādāk. Ka pirms Tu justies vari, taču nedzîvo kā pirms, jo tad viss atgriezīzies atkal un atkal. Vnk sāc ar mazumiņu priecāties par katru foršo lietu, kas notiek ar Tevi. Kad nāk dumjas domas maini tās sākot domājot kaut ko foršu. Vai Tev ir iespēja kaut kur aizbraukt? Ciemos, ceļojumā? Tev vajag pozitīvas emocijas. Kāpēc vasarā jūtamies labāk? Jo ir saule, silts, pozitîvas emocijas. A ko ziemā daram? Neko. Ikdiena un rutīna. Meklē nodarbi kā pavadīt pozitīvi laiku.

29

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

.

30

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Vai Kurpatova grāmata pieejama internetā lat val.
?. Cilv. No ne Latvijas grib izlasīt.

31

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

pūcīte rakstīja:

Vai Kurpatova grāmata pieejama internetā lat val.
?. Cilv. No ne Latvijas grib izlasīt.

Cik dzirdēts, tad netā ir tikai krievu valodā.

32

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Vispār jau pastāv google translate - pārtulkot var visu. Ne pārāk labi, taču saprast varēs.

33

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Par bailēm - tās izraisa stāvoklis, kad organisms strādā "uz pilnu klapi". Vislabākais tādā mirklī iedot ķermenim fizisku slodzi - tas strādā!!!

34

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Es nemitiigi dodu fizisku slodzi- tik péc katra krosińa kájas míkstas un liekas ka ğípśu un sirds nepumpé.Tev arí tá ir Biolos?

35

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Nekad nebīju domājusi ka saskaršos ar ko tādu. Nesenpiedzīvoju pirmo lēkmi, bija traki un baisi. Tajā pašā dienā bija vēl viena lēkme, dabūju saukt ātros, jo nesapratu kas notiek. Domāju ka sirds. Kad pateica kas tas ir pirmā doma bija nomainīt savu stresaino darbu. Pēc dažām dienām paņēmu īsu atvaļinājumu un protams piedzīvoju vairākas lēkmes atvaļinājumā. Atkal, tad atgriezos darbā vakar atkal bija, taču šoreiz nebija blakām neviena un kaut kā pirmoreizi tiku galā viņu. Šodien sāku pētīt nu kas tas tāds ir. Paldies šai mājas lapai atradu vairākas atbildes uz saviem jautājumiem. Tagad sēžu rakstu atkal nāk virsū lēkme a es viņu ignorēju, netaisos viņai pievērst uzmanību. Apnikusi viņa big_smile sabojāja man visu atvaļinājumu. Man tikai jautājums pēc tās lēkmes kad ir tas trakais bezspēks vai kāds ir mēģinājis kādus vitamīnu nerģijai iedzer? Es tagad dzeru parastos vitamīnus, vismaz reiboņi samazinājās, taču varbūt kāds ir jau paprobējis kādus konkrētos? Nezinu kā jūs bet es piesaku karu savai panikas lēkmei no šodienas. Iešu laukā no mājas , došos uz darbu un cīnīšos ar viņu kamēr viņa neaizvāksies no manas dzīves big_smile Nav laika tādai lietai. Kamēr rakstu tikmē viņa man te mēģina piesieties atkal, es viņai saku nav laika ej citur big_smile. Nomierina ka nesmu vienīgā ar tādu problēmu un ka ir cilvēki kas nekautrējās un padalās ar savu pieredzi. Paldies jums visiem smile Lai jums jauka diena. smile Un ja kādam ir panikas lēkme ņemam un speram viņai kārtīgu pendeli pa pēcpusi, lai pazūd no mūsu dzīves viņa. Un stresam tāpat.

36

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

zandiine rakstīja:

Es nemitiigi dodu fizisku slodzi- tik péc katra krosińa kájas míkstas un liekas ka ğípśu un sirds nepumpé.Tev arí tá ir Biolos?

Par fiziskām slodzēm man palīdz , lai cik tas dīvaini neliktos vai smieklīgi, mājas berzēšana big_smile Man radi jau smejās kā Tev nāk lēkme zvani un brauc pie mums, palīdzēsi māju izremontēt. Tapetes noplēst un tā tālāk :DEs laikam  ar lielāko prieku kaut ko pademolētu , viņiem sienu vajag nojaukt. Pie reizes no stresa izlādētos, tiesa laikam bez spāka paliktu uz dažām dienām laikam :Dpēc tam. Cik katram parasti paiet laiks lai atgūtu spēkus? Man , piemēram, vairākas stundas pagaidām vajag.

37

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

galvenais mieru

nosing spešal