1

Tēma: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Nenormali simptomi .. bail bail bail

2

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Bail no kā????

3

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Izkrati savu sirsniņu....no tā vien jau nedaudz vieglāk paliek....

4

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

bail nomirt.. dien diena uztraucos.. vakteju sevi savas sajutas... sakas tas 2 gadus atpakal..

5

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

bail nomirt.. dien diena uztraucos.. vakteju sevi savas sajutas... sakas tas 2 gadus atpakal..


emmm, beidz vaktēt. Tu nezini to dienu un stundu, kad tas notiks. Nodarbini prātu ar ko citu.
Man šīs sajūtas pārgāja, kad pieņēmu, ka tas ir neizbēgami un kaut kad notiks, palīdzēja psihoterapija.
Šādas sajūtas bija gadiem vēl pirms vispār uzzināju, kas ir distonija.

6

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Piekrītu Mileedijai....
lai cik vienkārši un banāli neizklausītos, bet vienīgā iespēja patiešām ir atlaist to apsēstību nemitīgi
ieciklēties uz savām sajūtām un visu citu kas saisitīts ar baiļu izraisītājiem....
Es ar esmu pārliecinājusies, ka bail ir tad kad par to visu laiku domā....bet brīžos kad esi makten nodarbināts ar ko citu un uz brīdi, tad konstatē, ka jutos labi un nemaz nebaidījos...un tikai tapēc ka prāts bij nodarbināts ar pavisam ko citu.....tas ir fakts.....
Un ja tā ņem, kamdēļ mums baidīties nomirt???? Saka, ka tad tak iestājas tā visu svētlaime:-))), tad no kā baidīties.....:-)))? man bail nomirt, jo baidos ka mani apraks un tārpi saēdīs:-))))) bet man apgalvoja ka es neko nejutīšot...tas tomēr labi:-))))
Ironman...vēl ir tā, ka laiks palīdz...jo vairāk ar šo visu cīnamies, jo vienaldzīgāki mēs sākam uz to reaģēt...man tā ir...un es ar to cīnos teju jau 13 gadus...un man ir tikai 34...lūk tā tik ir dzīvīte, ne...?:-) Ar Tevi viss būs labi....:-)

7

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Jaaa, maija pareizi saka, ar laiku pierod pie sajūtām un paliek vienalga vienā dienā. Nez man palīdzēja psihoterapija pret bailēm un gan jau AD. Nevajag baidīties. Jābaidās, ka nesanāk mainīt attieksmi pret to.

8

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

mils paldies meitenes par atbalstu.. tiesam.. vel klat ir dulla galva.. riebigi dulla.. ok neciklesos un so visu ... laiks jaa ,taisniba jums ir...

9

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Lūdzu ironman...droši vērsies:-))))...bet tik tiešām pacenties novērst savas domas citās lietās un Tu tik tiešām sajutīsies labāk:-))))

10

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Miils Paldiesss Jums..

11

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Bet tas nav viegli...:(

12

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Bet tas nav viegli...:(

Nav! Bet ir izdarāms. Es jau te esmu daudz rakstījusi par literatūru un kas ir distonija. Palasi manus komentàtus. Tas ir liels darbs pašam ar sevi. Zāļu pret to nav tikai un vienīgi paša attieksme pret visu.

13

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Es Palasisu Paldies.. Tas bailes ir milzigas,kuras paralize..

14

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Es Palasisu Paldies.. Tas bailes ir milzigas,kuras paralize..

Vnk elpo, dziļi, lēni, mierīgi un koncentrējies uz elpošanu.

15

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Uzmacigas domas... bailes iet veikala.. dulla galva...

16

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Uzmacigas domas... bailes iet veikala.. dulla galva...

Nemūc ārā no tā veikala, cīnies turpat uz vietas un tas beigsies. Man pašai vienreiz karstā dienā sūdīgi palika veikalā, atcerējos visus distoniķus, kuriem bail

17

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Uzmacigas domas... bailes iet veikala.. dulla galva...

Nemūc ārā no tā veikala, cīnies turpat uz vietas un tas beigsies. Man pašai vienreiz karstā dienā sūdīgi palika veikalā, atcerējos visus distoniķus, kuriem bail

18

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Uzmacigas domas... bailes iet veikala.. dulla galva...

Nemūc ārā no tā veikala, cīnies turpat uz vietas un tas beigsies. Man pašai vienreiz karstā dienā sūdīgi palika veikalā, atcerējos visus distoniķus, kuriem bail

19

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

Bet ka cinities ar dullu galvu?? dien dienaa.. un bailes ar klaat.. veikala eju ka robots.. ka tik nenokrist..un svisana,nenormala.. ka uztraucos,tek pilnigi..

20

Re: Bailes sajukt prata,nerealitate,sevis petisana

ironman rakstīja:

Bet ka cinities ar dullu galvu?? dien dienaa.. un bailes ar klaat.. veikala eju ka robots.. ka tik nenokrist..un svisana,nenormala.. ka uztraucos,tek pilnigi..

Vienreiz patecēs un pāries. Galvenais nemūc.