1

Tēma: pret nervozitati un bailem

Sveiki ,
iesakiet ludzu labu lidzekli ,kas nonem nemieru un bailes .Nelidz ne relaxen,ne nervostrong .Stipras zales no rita negribas meginat .Kaut ko ,kas neietekme auto vadisanas spejas  un uzmanibu .Varbut jums zinama kada laba tejina ,tinktura ,tabletes ..

2

Re: pret nervozitati un bailem

nu, īsam laikam NOOFEN der - tas nav ne AD, ne benzodiazepīns - noņem trauksmi un visādus reiboņus. bet nedrīkst ilgi lietot - man bija baigi slikti, jo ārste pārāk ilgi mani ar to baroja. tējiņas - laikam uz manu samaitāto nervu sistēmu tās vairs neiedarbojas smile

3

Re: pret nervozitati un bailem

dita rakstīja:

nu, īsam laikam NOOFEN der - tas nav ne AD, ne benzodiazepīns - noņem trauksmi un visādus reiboņus. bet nedrīkst ilgi lietot - man bija baigi slikti, jo ārste pārāk ilgi mani ar to baroja. tējiņas - laikam uz manu samaitāto nervu sistēmu tās vairs neiedarbojas smile


Es lietoju kadu laiku Noofen 1/2 tabletei diena no ritiem ,nekas nemainijas ,vai palielinat lidz veselai ?

4

Re: pret nervozitati un bailem

es nezinu - bez ārsta norādījumiem laikam neieteiktu palielināt devu. man bija vesela tablete, uzlabojumus jutu praktiski uzreiz, jo pirms tam bija nogurums un pamatīgi reiboņi, līdz pat ātro saukšanai, jo pirms tam man nekas tāds nebija bijis. bet lietoju 3 mēnešus, laikam pat vairāk, un sākās murgi pa naktītm, baidījos pat iet gulēt, lai tās šausmas neredzētu, no rīta modos ar galvassāpēm un nenormālu nogurumu.

5

Re: pret nervozitati un bailem

dita rakstīja:

es nezinu - bez ārsta norādījumiem laikam neieteiktu palielināt devu. man bija vesela tablete, uzlabojumus jutu praktiski uzreiz, jo pirms tam bija nogurums un pamatīgi reiboņi, līdz pat ātro saukšanai, jo pirms tam man nekas tāds nebija bijis. bet lietoju 3 mēnešus, laikam pat vairāk, un sākās murgi pa naktītm, baidījos pat iet gulēt, lai tās šausmas neredzētu, no rīta modos ar galvassāpēm un nenormālu nogurumu.


Man pat no tas pus tabletes bija lidzigi ,vakara kad migu ciet ,pusnomoda saka radities sapni ,tadi ka murgi .Ceos augsa ,jo norausties ,ta ka ir tad ,kad sirds dod impulsus ..Vakara drizak iesligsti koma ,nevis normali iemeidz ,es domaju ,ka tas varbut ir no ka cita ,bet laiakam jau tam bus kada kopsakariba .Kad parstaju dzert (dzeru 2 menesus)tad ta sajuta pargaja ..

6

Re: pret nervozitati un bailem

sākumā bija labi, bet beigās tiešām - jau iemiegot sākās murgainas "vīzijas". miegs nedeva nekādu atpūtu - no rīta galva tāda, it kā būtu zem ceļaruļļa pabijusi. tiesa - reiboņi pārgāja. psihiatre pateica, ka daudz par ilgu bija lietots.