301

Re: GRUTNIECIBA

Es strādāju valsts pārvaldē, kontrolējošā iestādē. Tātad, darbs - uzmākties cilvēkiem ar pārbaudēm. Jāuzstājas semināros.Gan vien, gan otrs rada stresu, sevišķi otrs. Jo kad jāuzstājas auditorijas priekššā, tad liekas, ka turpat arī nogāzīšos. Droši vien, ja nebūtu VD, tad arī būtu vadītāja, bet tā kā vadītājam ir daudz jāuzstājas publikas priekšā, jāsniedz informācija medijiem, tad tas man atkrīt. Ko darīšu, kad beigsies dekrēta atvaļinājums? Visdrīzāk darbā neatgriezīšos. Ja vīrs spēs nest finansiālo nastu (galu galā es tāpat nekāds dižais naudas pelnītājs neesmu), tad kādu laiku dzīvošos pa māju. Tad iespējams arī būs jāmēģina uzsākt kāds savs bizness, bet pagaidām neredzu tādu (sev piemērotu) brīvu nišu.

302

Re: GRUTNIECIBA

Kitija
Tev nav bijusi sajūtu, ka sajuksi prātā? Man kautkā pēdējā laikā šī doma uzmācas. Neforša sajūta. Bet vispār, ja toč zināt, ka tā ir VD tad jau var sevi nomierināt - ka tā nav mirstamā kaite. Bet visu laiku jau lien prātā- nē nu šoreiz savādāk, šoreiz sliktāk, varbūt tā nav VD, bet kas cits... Tas jau moka, līdz ar to jau lien prātā tās biedējošās domas.

303

Re: GRUTNIECIBA

Kitija

Man atkal ar redzi kkas nav, nesaprotu, vrb del spiesanas dzemdibas kkas notika un jajiet pie acu arsta, vrb parak liela slodze manam acim bija dzemdibas! Bet reali, man viss spiez uz acim, ik pa laikam ir smaguma sajuta acis un plakstinos, ari skatoties apkart peld viss, tikko atbraucu, biju pie stures, ari nevaru salasit masinas nummurus kadas paris sekundes un tad varu, tad ir velme piemiegt acis visu laiku, nevaru uztvert apkartejo, jo viss liekas pa daudz, ari pie datora tagad gruti skatities...nezinu vai VD vai pecdzemdibam kkas ar acim notika

304

Re: GRUTNIECIBA

hristo
Es domāju, ka savu artavu mūsu pašsajūtai devis arī darbs, lai gan kas nu kuram, vienam nesakrārtota privātā dzīve, citam diskomforts darbā, vēl kādam nespēja pieņemt sevi, bet skaidrs ir viens - nedzīvojām saskaņā ar sevi un lūk arī rezultāts. Es arī šobrīd esmu pārdomās par to, ko ar savu dzīvi darīt tālāk, jo visu mūžu atvērt un reorganizēt uzņēmumus es negribu, man tas vairs nepatīk. Sākt mācīties īsti nevaru, jo man vīrs ārzemēs daudz un viena ar bērnu es to braukāšanu nepavilkšu, sevišķi, ar šitādu veselību.
Par sajukšanu prātā, zini, man kaut kā tādas domas nav bijušas (laikam jau esmu sajukusi) big_smile  zinu, ka daudziem tā ir, bet man nē, man šķiet, ja tā man būs vieglāk - nu un lai, vismaz es no tā, tā paniski nebaidos. Man drīzāk liekas, ka es varētu kādā brīdī sākt nekontrolēt sevi, jo man bieži ir stulbas uzmācīgas domas, piemēram - staigāju pa parku Cēsīs un skatos kāzinieki, jaunais pāris precas, un man uzreiz galvā tāda šausmīgi uzmācīga doma, pieskriet klāt līgavainim, iecirst pļauku un nokliegties kaut ko no sērijas - kā, Tu varēji, Tu man solīji būt uzticīgs, un kas tā vispār tagad tāda? (uz līgavu)! Un tad aizmukt un skatīties reakciju. Un man regulāri ir tādas stulbas idejas, kas uzmācās, lai izdaru taču kaut ko traku! Bet par tām domām, ka šoreiz taču noteikti nav VD un ir kaut kas pavisam traks, tā ir ikdiena. Es visu laiku piemēru sev diagnozes, protams topā ir visādas mirstamkaites - galvas smadzeņu vēzis, leikēmija, alcheimers u.t.t.
simucis18
Tas ko Tu apraksti ir arī man, man arī spiež uz acīm, jūtos kā apžilbusi, liekas, ka viss kļuvis spilgtāks un sevišķi traki ir lielveikalos, kur tie trakie prožektori un tik nenormāli daudz informācijas, viss raibs gar acīm, man reāli liekas, ka es vienkārši nespēju uztvert tik daudz, tad man peld redze, liekas, ka grīļojos un viss tā kā ņirbuļo. Un man nebija dzemdības nesen, tā, ka domāju VD vien būs pie vainas. Bet nu , ik pa laikam, jau redzi tik un tā der pārbaudīt.

305

Re: GRUTNIECIBA

Nu jaa man kkas agrak bija lidzigs pie VD, bet ne tik izteikti, un ne tik ilgi, ka jau nedelu, sodien tam visam plusaa vel slikta dusha, tiklidz gluks ar redzi taa liekas ka slikti paliek..kad iznacu no slimnicas, domaju tas ir no spiediena, bet nekaa, jo sodien jau man ir normals spiediens ar zalju palidzibu 130 uz 77.

306

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Nu redzi cik labi, spiediens gandrīz ideāls. Padzersi zāles un viss aties normā!

307

Re: GRUTNIECIBA

Nu jaa , bet atkal bija 142 uz 87, hmm....vairak satraucos par to olbaltumu urina, bailes ka nav tgd kada nieres slimiba sad Visu laiku skatos

kajas, jo slimnica ta bija, ar tadu olbaltuma raditaju bija 140 uz 90 spiediens, pec tam celas olbaltums un saka pampt kajas un rokas, pirksti...visu laiku skatos, ka tik necelas sad

308

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Tu pamēģini pāris dienas nemērīt spiedienu. Saki sev, ka Tev tas jau ir labāks - nokrities. Jo man tā bija, kamēr mērīju, tikmēr lielāks un lielāks... Jau pie katras mērīšanas saspringu, kas protams spiedienu iekmēja.
Vēl noteikti spiedienu nemēri pēc kautkādām kustībām - pirms mērīsi spiedienu 5 min. pasēdi. Tad vēl - nemēri spiedienu pēc ēšanas, jo tas arī būs lielāks.

309

Re: GRUTNIECIBA

Es meru tik 2 reizes dienaa. Jamegina tik no ritiem pamerit un viss...

Ai saku man besi viss ara, elpot gruti, jo veders visu laiku taka ievilkts stavot vai sezot, nevar izpust kaa balonu ara, gribas dzili, dzili izpust un atelpoties, bet nevaru..kadam taa ir pie VD? Tad taas acis..visu laiku kkaadas problemas, tiec vala no viena, pielip otrs!
Sajuta takaa nebutu edusi vairakas dienas un vedera un kungi neka nav..sausmiga sajuta stavot kajas un + tas ka elpot smagak :@:@

310

Re: GRUTNIECIBA

Man tads divains asinspiediens 111 uz 90..apaksejais ausgts, bet augsejais vienlidzigs ar apaksejo..kapec ta?

311

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Nu nekas traģisks jau tas nav, tas nozīmē, ka sirsniņa jānomierina. Ja ir 20 un vairāk vienības starpā, nav par ko satraukties.

312

Re: GRUTNIECIBA

Slikti ir ja abi vienadojas skaitli, piemeram 150 uz 130. Bet vaitad slikti ir ja ir 100 uz 90? Apaksejais jaa augsts, bet augsejais tak ir ok?!

313

Re: GRUTNIECIBA

Kitija

Sodien braucu masina, sedeju blakus, palika acis taka sausas, skatijos visapkart, nespeju uztvert informaciju, likas viss pa kosu, takaa spiestu uz aciim, sametas karsti un slikta dusha, vai tev ari ta medz but ka visam tam klat paliek reali slikti? Takaa migrena, bet galva man nesap, nevar but ka no negulesanas ar acim tadi gluki, vai smadzenem jau kkas labi nav.

314

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Tu esi vienkārsši pārgurusi, no tā jau arī visi 'gļuki' rodas! Cik Tavai meitenītei jau ir? Vai Tev ir kāds kas palīdz?

315

Re: GRUTNIECIBA

Es lasiju ka pie smagas preeklampsijas ir redzes traucejumi un slikta dusa, vemsana, un nepatika pret spilgtu gaismu!

Tgd esmu stresa ka man sak vina pasliktinaties, nevis pariet! Ludzos, lai nebutu eklampsijas krampji.

Nee, visu daru viena, skatos uz vinu un domaju kaut tik man viss butu labi un parietu lai varetu vinu audzinat...mazinja sodien 10 dienas paliek.

316

Re: GRUTNIECIBA

Vēders ievilkts - tas ir sasprindzinājums..man tā ir bijis...līdz ko izdosies atbrīvoties,justies mierīgai arī vēders tāds vairs nebūs..jāmēģina elpošanas vingrinājumi.Man arī bija tādas domas pie mazulīša,likās,ja nu viņš  paliks bez mammītes utt...Viss būs labi!

Sirsnīgā. . .

317

Re: GRUTNIECIBA

Visu laiku man kkaadas kaites, besi jau ara sad Domaju kad maza piedzims VD atkapsies, bet neka. Ja vel tas ir VD.

318

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Bet ko Tu ikdienā dari, lai Tava veselība uzlabotos? Vai Tu vingro, taisi kādus elpošanas vingrojumus, meditē, nu kaut kā mēģini sevi sakārtot? Es domāju, ka Tev vienkārši ir viss kopā, pēcdzemdību nogurums, pēc kura jāatkopjas, stress un iespējams arī kaut kas no VD. Man šķiet, Tev tiešām psihoterapeits palīdzētu. Kapēc Tu neaizej, neaprunājies, vismaz mierīgāk paliks, jo Tev varētu izskaidrot, kas no kā rodas, kā uz to reaģēt un varbūt pamācīt kādas metodes kā ar to tikt galā. Turies! Viss būs labi!

319

Re: GRUTNIECIBA

Vaitad man tam visam ir laiks? Kurs ta paliks ar mazo. Nesanak man pie psihiatra tikt, visi strada, nevienam nebus laika ar manu mazo sedet. Un protams, ari lieki izdevumi arstam, tagad mazajai vajaga pavairak naudinjas.
Es ari domaju ka man ir pecdzemdibu depresija, jo vakar vnk saku raudat, jo berns raud, vinai bija aizcietejums, pati es needusi, laika nav, saku psihot un stresot...nepatik tas ka man jau ir minus 15kg, nezinu kas bus ja vel kritisos, man kajas jau kauli redzami...vel nav tik traki, bet ja metisu vel barojot ar kruti, tad bus traki.

320

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Kā Tev ar spiedienu?
Nu tie nav lieki izdevumi, man nebūtu žēl atdot pilnīgi visu naudu, lai tikai justos labi un būtu vesela. Saprotu, ka tagad Tev laika mazāk, bet tas prasa 1stundu. Vienkārši nedarot neko - neejot uz terapiju, nelietojot medikamentus un nestrādājot ar sevi, nezinu vai būs baigais uzlabojums, jo, ja ir slikti ir kaut kas jādara. Jebkas, kas palīdz, bet Tu taču tikai gruzies un no tā jau nu točna labāk nepaliks!