1

Tēma: problēmas ar ēšanu sabiedrībā

Pēdējā laikā nomoka tāda veida problēma.. ar nepatiku gaidu pusdienu pārtraukumu, kura laikā pusdienas ir jāietur ar cilvēkiem pilnā telpā. Sajūta dīvaina, it kā šķiet, ka nevaru norīt ēdienu un norijot gribas ātri ievilkt elpu. Liekas, ka tur aizrīšos, nosmakšu.
Ja kādam ir bijis, kā cīnaties?

2

Re: problēmas ar ēšanu sabiedrībā

Cik atceros tad man shii probleema bija pashaa VD saakumaa,arii bija sajuuta,ka visu ko eedu vienkaarshi iespruust un tad protams uzreiz sajuuta ,ka vairs nevaru paelpot,sirds skrien kaa negudra un gals klaat.man pat bija taa,ka needu visu dienu,kameer virs darbaa,jo tik viena doma bija praataa,kursh izsauks aatros,kad es aizriishos un saakshu smakt. Taas bija mokas,bet tad kaut kaa sanjeemos un saaku domaat,ka taa ar vairs nevar turpinaaties,tas tak i murgs.un tad,kad maajaas biji viena,eedu putras,zupas(nu taadus eedienus,kur nav nekas daudz jaakozh ,un no kuriem lielaaka iespeeja neaizrities),bet kad virs atnaca maajaas,tad edu galju,bet pa maziem gabalinjiem,kurus vel reizes 40 toch sakoshljaju. Peec kaada laika,kad jau biju pieradusi pie shii procesa,tad shitais simptoms arii kaut kaa paargaaja,vai jaunais simptoms bija speeciigs un vienkaarshi aizmirsu par to smakshaanu. Tev tikai taa smakshana vai veel kas simptomu buketee?

3

Re: problēmas ar ēšanu sabiedrībā

Man bukete loti, loti kraasna un pilna ar visaadiem simptomiem, bet shis uz sho briidi visvairaak traucee. Eedu pusdienas un taa kaa nevaru noriit un kad noriju, tad slimiigi aatri gribas elpu ievilkt..

4

Re: problēmas ar ēšanu sabiedrībā

Man ir problema ar rīsanu un ēsanu ..Vai tas ir VD distonija