21

Re: Ārsti - kas, kur, kad, pa cik, u.t.t

Tā kā es šo tēmu iesāku, tad šķiet obligāti ir jāuzraksta kā iet.
Inga Zārde izrakstīja Paroxetin Actavis, kuru rūpīgi dzēru pusgadu. Tagad man teica vēl pāris mēnešus padzert ceturtdaļripu, lai nebūtu nekādas pārejas "problēmas". Panikas lēkmes ir beigušās. Nav bijušas pusgadu. Vēders darbojas normāli, nekas nereibst u.t.t.
Kad es sāku ārstēties, man bija paranoja, ka viss ir slikti, zāles nepalīdz, nepalīdzēs, vai padarīs visu sliktāk, kas, protams, ir pilnīgas muļķības. Paralēli, protams ir jāpārplāno attieksme pret dzīvi un mazāk jāstreso, kas savukārt ir daudz labāk izdarāms ar medikamentu palīdzību, jo kamēr tev galvā dzīvo paranoja un murgi - tu nedomā konstruktīvi. Galvoju. Man pašam arī tā nelikās.
Tātad rezumē: atrod psihiatru, dzer zāles, ja kļūst sliktāk - pamaini zāles (un atceries ka neviens nemirs). Pēc mēneša jau ir tik labi, ka sāc jokot, smieties un apkārtējie pamana reālas izmaiņas. Tad arī ir īstais laiks sākt mainīt savus paradumus (manā gadījumā attieksmi pret darbu un ilgākas miega stundas). Pārdomāt savu dzīvi un uz kurieni dodies. Patiesi apzināties, ka tava veselība ir svarīgāka nekā tas kas tevi šinī stāvoklī ir novedis.
Pēc pusgada tu jau esi gan apdomājies, gan izgulējies, gan arī zāļu kurss iet uz beigām.
Stresam un paranojai nav pamata.
Čekus gada sākumā (pa iepriekšējo gadu) iesniedz VIDā un saņem atpakaļ 23% (vismaz kaut kas)

22

Re: Ārsti - kas, kur, kad, pa cik, u.t.t

Cik sapratu tev ir priecīga ziņa. ... man prieks ka tev izdevies tik pie uzlabojumiem VD gadījumā...