1

Tēma: Slikti!!!

Sveiki mīļie cilvēciņi!!
šodien ir tik traki, nezinu kur likties ,ko darīt... Bija trakas brīvdienas, alkohols , negulēta nakts.. tagad rokas trīc, uzreiz panikas lēkme, galvā tās šausmīgās domas, ka tuliņ kaut kas notiks.. es nesaporotu, man vienīgai visu laiku ir galvā divas domas, vai infarkts vai insults.. kāpēc tā... kā lai nomierinās + esmu darbā , mīļie cilvēcini vai Jums arī ir tā, kad  ir slikti galvā vienā no puslodēm kaut kas tur dur, kņurd, iesāpas, nodreb, liekas gals ir klāt ;(((

2

Re: Slikti!!!

Mīļā mana, ja Tu zini par savu VD, tad KĀDA VELNA PĒC LIETO ALKOHOLU, NEGULI UN IZDZĪVO?????
Kam Tu ko gribi pierādīt, ???saudzē sevi un nedari tās lietas pēc kurām Tu jau zini ka būs grūti.......
man ar nav galvā tās labākās domas, visu laiku nokoka sliktumi un jautājums ...KĀPĒĒĒC TAS NOTIEK AR MANI...????
Baisi ja ir tikai 30 gadi un jājūtas kā pensionāram, kas jau no 21 gada tā dzīvots....kas tad būs vēlāk?????
Saudzē sevi, dari ko relaksējošu ne postošu savai psihei.....un paliks nedaudz vieglāk....

3

Re: Slikti!!!

Liels paldies par atbildi, zinu, zinu ka tas ir ļoti slikti, bet kā lai dzīvo,ja nevar nedaudz atslābināties sad man VD ir no 16 gadiem, tagad man būs 24 , jūtos kā veca oma, visa jaunība vēl priekšā. Apskaužu velesos cilvēkus, kam ne par ko nav jauztraucas.. eh..

4

Re: Slikti!!!

Trāpīji 100 - iekā, par to Omes padarīšanu.....es arī par to pašu esmu izmisumā, jo mokos no 20 gadu vecuma un nu jau apaļi 30....vai manu vai....tā ir ELLE..Tiešā vārda nozīmē....nebūtu man viens rakaris un dažreiz labs vīrs, neko vairs negribētos......

5

Re: Slikti!!!

ja jau vēl iedzert nav bail tad tik traki nav ar tevi. Bet tie sliktumi šodien tak parastas pohas. Dzer vairāk šķidruma lai ātrāk nāk ārā.

6

Re: Slikti!!!

Piekrītu Evijai - tās vienkārši ir pohas + apziņa ka esi darbā nevis mājās un drošībā , ja būtu majās noteikti būtu uz pusi labākas sajūtas, pohas jau vien pastiprina stūlbas domas.. un man liekas tiem kam ir VD ja ieņem kko prātā tad tas arī uzreiz notiek .. slikta dūša, galvassāpes reiboņi utt . Vakar man bija tā pati situācija darbā bij ļoti grūti, bet kā atnācu mājās tad kā ar dievu roku visas sajūtas noņemtas big_smile

7

Re: Slikti!!!

paldies Jums,ka esat blakus smile  kas vispār tādu slimību izdomāja big_smile

8

Re: Slikti!!!

Jau vairākas dienas jūtos slikti.... sad
Sāp spranda tā, ka neviens ibugesics un tml. vispār nelīdz, visi fastum geli garam,tagad nevaru saprast no kā?! ''mīļā'' draudzene VD vai tas,ka stāvot kājās pusstundu turēju 15 kg smagu bērnu, un kad noliku zemē jutu,ka mugura mazliet sāp, varbūt no tā?
Ko Jūs darat, kam ir bijusi šāda problēma? pat nakti nevaru atrast vietu,kur galvu nolikt, ta spilvens pa augstu,ta spiediens galvā un paralēli tam visam velkaslīdzi slikta dūša. varbūt, ko ieteiksiet?masāžu vēl nevaru dabūt,jo sāku dzīvot citā valstī, un kartoju tagad veselibas apdr.,tad noteikti iesu uz masazam. bet ko lai tagad dara?

9

Re: Slikti!!!

man šitā sāpēja spranda kad sastiepu kautkādu cīpslu dancojot:-))))
ar nevarēju ne pagulēt neko, baisi sāpēja, aizgāju pie ģimenes ārsta un viņa man iešpricēja dupsī divas potes un atlaida....un viss atkla bij ok:-)

10

Re: Slikti!!!

maija_a: a ko viņa tev iešpricēja?ja zinātu, tad varbut varu šeit paprasīt,lai iešpricē...

11

Re: Slikti!!!

Dace_ tas nevarētu būt no asinsspiediena?? man spranda citreiz no tā sāp, un galva tāda jocīga.

12

Re: Slikti!!!

siewiete2; no augsta vai no zema spiediena? kopš man sāka sāpēt spranda ta man bija uzkāpis spiediens līdz 164/89,bet tagad ir samazinajies,bet galva vienalga sap un spranda

13

Re: Slikti!!!

Dace, man ir bijis gan zems , gan augsts un spranda sāpeja, braucu uz aptieku mērīt spiedienu, vienreiz bija par augstu, vienreiz par zemu, pati nobijos, un nesapratu no kā, tas viss ir no VD sad Padzer kādas nomierinošas tējas, es katru vakaru dzeru, tā arī tā tēja saucas- nomierinoša, viņa ir uz dabīgiem augiem, bet ļoti rūgta! Ja nevari izturēt, labāk dodies pie sava ārsta, lai pamēra tev spiedienu, un pasaki,ka sāp sprands.

14

Re: Slikti!!!

ok,laikam būs tā jādara, paldies

15

Re: Slikti!!!

Nezinu ,kas uznāca,bet sāk pakausi spiest ka nevar noliekt uz leju galvu.Asinspiediens normāls120\80.Kā liec galvu uz leju tā spiediens pieres rajonā.kādam tā arī ir bijis?

16

Re: Slikti!!!

Es nemēru spiedienu, bet, ka liec uz leju galvu, arī man vienmēr ir licies, ka tas no spiediena lēkāšanas. Vai tad nav?? big_smile

17

Re: Slikti!!!

Es vrb varu katram no jums uzstādīt diagnozi, par ko visvairāk liecina simptomi?? big_smile:D:D

18

Re: Slikti!!!

Nevajag te nevienu baidīt big_smile

19

Re: Slikti!!!

Arii man jau kaadu nedeelju ir nereaals vaajums un vispaar slikti,kaa taa!!!
Bet tas taadeelj,ka shonakt pilnmeeness un veel arii,kad tuvojaas pavasaris organismaa nereaalais vaajums,...pats stuulbaakais ir zinaat,kaadeelj ir slikti,bet taa pat piedomaat sev kaut ko klaat un no taa paliek veel sliktaak!

20

Re: Slikti!!!

man kādu nedēļu atpakaļ bij tik slikti ka baisi atcerēties...es gāju bet bij tāds bezspēks un sliktums ap sirdi ka domāju, viss, tā stunda situsi.....smieklīgi , bet tais dienās vairs i smieties negribas.....