1

Tēma: VegDist pie autostūres

Vēlējos zināt,kā ir Jums. Visu laiku biju labs šoferis,kas brauca kur kad vien grib un vēl visus citus izvizināja, kopš sākās šis trakums,ja tā var teikt, tad vairs reti kad ir vēlme sēsties pie stūres,jo vienreiz uznāca tāda garākā ceļa posmā un vispār nezināju,ko darīt, bet biju pusceļā un vai nu uz priekšu vai atpakaļ bija pašai jātiek, tagad jau vairs pa pilsetu īsti nevaru pabraukt,jo stress uznāk ne no kā! Vai ir iespējams atgūt braukšanas varēšanu,kā jums ir un ko  darat,ja tā uznak uz ceļa?

2

Re: VegDist pie autostūres

es arī jau gadus 4 sezu tik blakus, kā apsezos pie stures,galva reibst, uztraukums pamatigs un jegas nekadas (nemot vera,kad kadreiz piedalijos gan autosacikstes, gan dazados rallijos, utt.masinas man bija reizem pat vairak ka otra puse smile  )
es arī daudz esmu domājusi,ka gribētos braukt, bet nekādi, Tevi arī pārņem momentāli nerealitātes sajūta pie stūres? man ir tā, kad ( paris nedelas atpakal pameginaju vienu gabalinu,nepilnu 1km) sakot braukt iestajas nerealitate un liekas,ka nekadi nevaru sakoncentreties celam.briesmīgi....

3

Re: VegDist pie autostūres

man jau rodas stress līdz aizeju līdz mašinai, bet braucot tālāk,kur gar malām ir kraujas, rodas panika,ka tik nenostūrēju lejā, ar to ari pietiek,lai tālāk netiktu. Brīžam braucu unmetu sev izaicinājumu,ja nu kāds sēž blakus, bet arī tas jau paliek aizvien retāk... bez stūrēšanas arī nevaru,tāpēc domāju,ko darīt,kā kļūt neatkarīgai no citiem,jo sabiedriskos neizmatoju.