1

Tēma: lietas, kas palīdz patiesi

Vislabākā metode ka cīnīties ar nepatīkamam lēkmēm, ir nomierināšanās līdz pat sacensību līmenim. Proti  cilvēks nav tikai miesa (gaļa). Ja kādam vārdi dvēsele un gars ir neskaidri, tad ņemiet pec analoģijas ar datoru. To ko parada datora ekrāns, tas nav atkarīgs tikai no datora dzelžiem, bet pat lielākā mērā no programmas. Faktiski jau būtība ir softā, dzelži ir tikai vide, ko programma izmanto.

Tad lūk vd ir spilgts gadījums tam, ka bojājums nav dzelžos, bet tieši softā. Turklāt, atšķirībā no datora, cilveka programmām nevajag vadus, tās iet pa gaisu, turklat pa gaisu iet ne vien paša cilveka programmas, bet loti daudz dažādas, tai skaitā arī kaitīgas. Viens no programmu veidiem ir vampīrveidīgas, kuras klejo apkārt un meklē jebkādu iemeslu kādam nozagt enerģiju. Pamatā visas lēkmes un panikas ir šādu vampiru darbs, tās izaicina Tevi, lai Tu satrauktos, ciestu, dusmotos vai ka citādi viņām rastos iespēja Tev atņemt enerģiju. Jebkurš satraukums ir saistits ar enerģijas izsviešanu. Jo vairāk Tev enerģija tiek atņemta (Tu to izsvied), jo vārgāks Tu paliec un tad arvien  mazāk sevi vari aizstāvēt katrā nākamajā reizē. Vienīgā izeja no šīs situācijas ir sakopot savus spēkus un nepieļaut nekādu nemieru vai trauksmi. Vampīra spēks zūd, ja Tu viņam vairs nepiegādā enerģiju. Ja vien grib, var iemācīties ieiet meditatīvā stavoklī, kur valda absoluts, spēcīgs miers, tomēr ne vienmēr tas ir vienkarši, īpaši tad ja vampīrs ir kārtīgi uzsēdies. Tad palidz ja Tu viņu izaicini - nu rādi ko Tu vari, Tu man neko tapat padarīt nevarēsi. Tā vai citādi pamazām ir jāiemācās uzvarēt šajās sacensībās.

Tomēr galēja un neatgriezeniska uzvara ir iespejama vien tad, ja esi sapratis kādu kļūdu esi pieļavis pašā sākumā, jo vampīri nekādi neko nevienam nevar padarīt, ja vien pats neesi pieļāvis kādu kļūdu. To saprast reti kad ir vienkarši, daudziem paiet ilgs laiks, to var saprast tikai tad, ja esi kļuvis pietiekami dzirdīgs, pietiekami atvērts un tad var sadzirdēt tādas lietas, kas izmaina pasaules uzskatu, Tu nonāc citā realitatē un tāda jau faktiski ir gan vampīru gan visu citu neptikšanu misija - piespiest Tevi paskatities uz lietām citādi un saprast to, ko neesi līdz šim sapratis. Un vd ipašniekiem šaja ziņā ir ļoti paveicies, viņiem parasti ir lielas problēmas bez bojājumiem "dzelžu" daļā (ko izlabot ir daudz grūtak), viņi ir ļoti spiesti meklēt izeju un tas viņiem ļauj pacelties pāri limenim, kurā  veģetē pašapmierinātie, kuriem problemu nav, un kuri ved pasīvu dzīvi pēc iezombēta visur dominējošā pasaules uzskata.

2

Re: lietas, kas palīdz patiesi

Vispār Tavs viedoklis liek aizdomāties, bet laikam Tev piekritīšu tikai daļēji, es protams saprotu, ka arī man apkārt ir parazīti kas, iespējams, barojās no manis. Taču nedomāju ka to var vispārināt, jo es tomēr domāju, ka pa lielam paši, bieži vien piesaistam sev sajūtas arī bez vampīriem. Es zinu cilvēkus, pēc saskarsmes ar kuriem, jūtos nogurusi, iztukšota un reizēm pat slima. Cik nu varu izvairos no saskarsmes ar tādiem. Bet no visiem jau neizvairīsies, jo bieži vien tādi ir arī ģimenē. Ja vien nav zināmas sevišķas tehnikas, kā sev uzlikt "kupolu" tad vienīgās zāles ir izolēšanās? Es tā nedomāju. Es domāju, ka ir jārok dziļāk un jāsaprot kāpēc mēs sev esam piesaistījuši šādu situāciju, kāpēc esam donori, kāpēc mums apkārt ir vampīri un kas mums no visa šī ir jāmācās. Es uzskatu, ka enerģija ir neizsmeļama (enerģijas nezūdamības likums) un drīzāk mums jāmācās iegūt enerģiju, jo, ja reiz man blakus esošajam vajag enerģiju - lūdzu, varu būt tik spēcīga un pabalstīt vampīru, galvenais lai mākam enerģiju atkal atjaunot vajadzīgajā līmenī. Tā, man liekas augstāka pilotāža, nekā nobloķēt savu enerģijas kanālu no enerģijas noplūdes. Pa lielam viss ir mūsos pašos, no jebkuras situācijas ir jāmācās, nevis jāaizmūk, diemžēl to lielākā daļa saprot ar prātu, bet nekur jau neviens jau neiemāca kā. Nu nav vienas receptes, katram jāmeklē savs ceļš, savas pašpalīdzības metodes, kādam palīdz meditācija, citam cigun vai reiki, citam - nekas.

3

Re: lietas, kas palīdz patiesi

Kitij!

Vai esi mani pareizi sapratusi, iepriekš rakstītajā neesmu teicis ka vampīri ir apkārt esošie cilvēki un ka tie vispār ir miesiski cilvēki. Visus cilvēkus, tai skaita arī visvarenākos - valstu vaditajus un slepenos pasaules valdniekus pārvalda vēl daudz varenāki dažādi spēki, kuri tiešā veidā nav redzami, tie pārvalda arī ikvienu no mums, neatkarīgi vai mēs to pamanam un saprotam vai nē.

4

Re: lietas, kas palīdz patiesi

Nē, biju sapratusi, ka runā par cilvēkiem nevis "būtnēm". Bet nu jā, tādā gadījumā, laikam Tev var piekrist...

5

Re: lietas, kas palīdz patiesi

Nu jums te veras ciet smile