1

Tēma: Reibonis/aptumsums

Labvakar vecie cīņu biedri.
Man atkal jauns simptoms..
Uz brīdi tākā atslēdzas smadzenes, un liekas, nu viss, gals klāt.. pēc brīža pāriet, bet varbūt problēma jāmeklē citur?

Tākā viss apstājas, reibonis ne reibonis, aptumsums vai kas tāds..
stulba sajūta ;2

2

Re: Reibonis/aptumsums

Sveiks sveiks!! Ir piedzīvots ir, ne tādi vien murgi.Es citreiz domāju, ko vēl nervi var izspēlēt ar ķermeni, kādas vēl sajūtas ir jāgaida un atkal jābaidās. Tas viss noriebies līdz kaklam, ja vēl tās sajūtas būtu nu tādas viena veida pie kurām pierod un miers, bet tak nē vajag variēt, vajag jaunumus ieviest.Gandrīz smieklīgi,,,,,,bet diemžēl jāraud.
Ko tev varu pateikt turies, tu neesi viens ar šīm sajūtām.Man pašlaik topā ir nakts sirds aptumsums, kaut kas tā kā sirdī aizpeld prom, nevaru ilgi iemigt no tās sajūtas, citreiz jānokratās lai atietu no tās sajūtas.Šonakt svīdu un drebēju, jo domāju arī ka nu viss.

3

Re: Reibonis/aptumsums

Mike Stokes: cik ilgi tev bija tie reiboņi, un kā Tev viņi izpaudās. Nu jau ceturto dienu man ir tā, kad stāvot kājās. liekas, ka baigi grīļojos, prasu vīram vai tā ir, viņš ieskatās un saka, ka bišku varbūt ir. Tad, kad izkāpju no gultas  , uz 10 min.viss it kā ok, bet tad sākas, liekas,ka ceļgali kā stārķim griežas uz otru pusi, ar grūtībām fokusēju skatienu, sajūta, ka peldētu manas acis kaut kur, tad kad runājos ar kādu, gribas visu ātri ātri pateikt, bet tad saputrojos un nepasaku neko, šitāds joks man pirmo reizi. plus vēl rokas no elkoņiem uz leju stīvas un kjas no ceļgaliem uz leju, tādasd,ka stīvas, kā smagas. ko darīt? tas jau sāk pa daudz palikt.... sad

4

Re: Reibonis/aptumsums

Man ta sodien ir jauns simptoms, ka piecelos ta liekas ka tulit nogibsu vai vel launak nomirsu. Itka nerebist nekas, bet taka liekas ka reibst un tulit atslegsos sad sausmas.