1

Tēma: asinsspiediens?

Lūdzu atsaucaties kuri ir mērijuši un zina savu asinspiedienu VD lēkmes laikā un ārpus tās. Lēkmes laikā man uzskien līdz 170/145 ārpus lēkmes ir dažāds, bet pārsvarā paaugstinats ~150/90, bet ir gadījies arī pazemināts 90/70. Vai ir kāds novērojis ka lēkmes laikā tieši apakšējais stipri vairāk paaugstinās, bet augšējais daudz mazāk? Vai kādam ārsti liek dzert arī asinspiediena samazinošas zāles? Manējie spiež tieši uz šo un nesaprotu vai esmu vai neesmu iederīgs VD klubiņā vai ari man ir cita veida kaite, lai gan dakteri neko fiziski traucētu neatrod, sirds, nieres, plaušas esot ok, tikai asinsspiediens nenormāli lēkā, dakteri pat skaidru diagnozi uzstadīt nevar, bet lēkmju laikā man viss ir kā te citi VD klubiņa biedri apraksta.

2

Re: asinsspiediens?

Man lielakais ir uzkapis 160 uz 110. Lekmes laika vins uzkapj un turas visu dienu, citreiz pat 3 dienas, zales nepalidz..videjais ir 150 uz 100, tad nokrit uz 140 uz 90 un tads ari paliek, lidz nervi nomierinas. Man ari sausmigi leka, nezinu no kaa un kapec.

3

Re: asinsspiediens?

Man šodien lēkmes laikā bija dažādis spiedieni - 160/110, 132/95, 124/90. Mans spiediens ir 110/75. Apakšējais ikdienā esot paaugstināts jo nelielas izmaiņas kakla galvas asinsvados. Bet tas esot viss normas robežās.

4

Re: asinsspiediens?

Miledija

Un kad lekme beidzas, tad spiediens paliek 110 uz 75?

5

Re: asinsspiediens?

Sveikas.
Man arī pie PL augsts asinspiediens. Ir bijis 160/ 110/ pulss ap 102, bet pēc laika, kad beidzas PL, spiediens pamazām normalizējas.
Vai Jums lietojot AD ir mainījušās asinsanalīzēs ra'dītāji. Man palielināts ALAT un ASAT. Lasīju, ka aknai pa sliktu nāk tieši AD. Kā jums? Vai lietojiet kaut ko aknu  darbībai?

6

Re: asinsspiediens?

Inita
Es kad beidzu dzert AD tad analīzes uzlabojās un viss ir kārtībā ar aknu. Galvenais ticēt, ka zāles palīdz. Es arī gribu AD bet man viena reta blakusparādība bija un pārtraucu tos dzert. Principā nav variantu cik sapratu no ārsta.

7

Re: asinsspiediens?

inita man pulss vienmer 130 trauksmes laika. Bet AS turas vel visu dienu vai pat 2 dienas, nekas nenormalizejas.

8

Re: asinsspiediens?

man tgd jau tresho dienu spiediens uz 150/80 saakumaa nesapratu kas notiek, izradas ka spiediens, itka pa dienu izmeriju bija 136/70 (tiiri taa neko) bet atlikusho dienu virs 140/70. bet pieljauju ka tas atkal ir vd big_smile tikai parasti spiediens ir no ta ka esmu sakrenkjeejies, bet tgd liekas ka nebuut neesmu sakrenjkjeejies ta ka neko nesaprotu, jagaida lkm ka paries. un medikamenti lkm nav jegas dzert wink

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile