61

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

mike stoke jā protams ka zinam bet nu tajā brīdī ta sabīstas ja kaut kas notirpst vai galva iesāpas pēkšņi

62

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

es saprotu, ka noteikti jābūt kādiem daudz nežēlīgākiem simptomiem, bet ,kad palasa ,ka rīšanas traucējumi, vai kā evija rakstīja ,ka pēkšņi galvā asi ieduras,ta mans 'distoniķu' prāts paņem to visu līdz gruntei. sad

63 Izmainīja Dace (2013-05-07 12:53:07)

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

man ir jaunumi!!! big_smile paliek jau smieklīgi,bet no ptras puses satrauc gan. lieta tāda, ka sāku ievērot,ka rokam pirkstu gali diezgan stipri reaģē uz aukstu un karstu ūdeni, ne tā kā sāpētu (nu varbūt mazliet sāp), bet tāda velkoša un durstoša sajuta gan. ko Jūs varētu teikt par šo?izmeklējos googlē bet neko īsti tā atrast nevar varbūt palīdzēsiet tikt skaidrībavai tā ir atkal VD vai ....?!

64

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Dace rakstīja:

man ir jaunumi!!! big_smile paliek jau smieklīgi,bet no ptras puses satrauc gan. lieta tāda, ka sāku ievērot,ka rokam pirkstu gali diezgan stipri reaģē uz aukstu un karstu ūdeni, ne tā kā sāpētu (nu varbūt mazliet sāp), bet tāda velkoša un durstoša sajuta gan. ko Jūs varētu teikt par šo?izmeklējos googlē bet neko īsti tā atrast nevar varbūt palīdzēsiet tikt skaidrībavai tā ir atkal VD vai ....?!

Visticamāk,VD slimnieki ir hiperjūtīgi,man mats pie ādas pieskarās,kad jau satrūkstos un domāju kas tas bija. big_smile

Sirsnīgā. . .

65

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Kā jau iepriekš rakstīju,jo dienas, jo ,kas riebīgāks sad
kādam ir bijis tā, ka skaties uz sevi spoguli, bet īsti nevari saskatīt sevi vienā veselumā ( nu pat nemāku paskaidrot, bet liekas,ka redzu vai nu tikai acis izteikti, vai rokas,nu tā kā vienu punktu, nevis sevi kopumā) ??? kas tāds nebija bijis...

66

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Dace rakstīja:

man ir jaunumi!!! big_smile paliek jau smieklīgi,bet no ptras puses satrauc gan. lieta tāda, ka sāku ievērot,ka rokam pirkstu gali diezgan stipri reaģē uz aukstu un karstu ūdeni, ne tā kā sāpētu (nu varbūt mazliet sāp), bet tāda velkoša un durstoša sajuta gan. ko Jūs varētu teikt par šo?izmeklējos googlē bet neko īsti tā atrast nevar varbūt palīdzēsiet tikt skaidrībavai tā ir atkal VD vai ....?!

Sveika Dace...
Man ir lidziga problema radusies. Varbut esi atradusi risinajumu vai celoni?

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

67

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Sveiki visiem ar vd sirgstošiem. Varbuut varu kaut kā paliidzeet?

gors

68

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Tu esi arsts?