1

Tēma: Vai kādam ir šādi bijis?

Kādu laiku atpakaļ jau rakstīju par šo visu, bet gribu atkārtoties un vēlreiz pajautāt vai kādam vēl šādi ir un/vai ir bijis...

Pilnīgi KATRU dienu, bez izņēmuma nu jau pēdējos 4 gadus man tirpst, niez, kņud un velk ķermeņa kreisajā pusē ap visu sirds rajonu... Uzvelkot apģērbu tas viss 2x vairāk pastiprinās, kā kaut kas pieskaras, krekls, jaka, džemperis tā tāda sajūta, ka akmens būtu uzlikts, pat nemāku vārdos izstāstīt cik tas ir neizturami, es pat nevaru normāli pakustēties, kā sāk niezēt un tirpt...
Vai kāds var LŪDZU palīdzet ar padomu ko darīt, jo es vairs šito nevaru izturēt, liekas, ka prātā sajukšu?
+ Jau kādu pus gadu staigāju pie psihiatra, šis man katru reizi tik raksta citas tabletes, bet jēga pilnīgi nekāda no viņām...
Varbūt kāds var ieteikt kādu labu psihoterapeitu no Jelgavas?
Ā un pieminēšu vēl, ka pilnīgi visas pārbaudes ir 2x veiktas, ar manīm esot viss kārtībā - slēdziens - VD...

2

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Hmmm katru dienu :d

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

3

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Tas ir uz nervu pamata, man arī citreiz ir vietas uz ādas ka liekas kaut kas niez un kņud,bet nekā nav ne izsituma,ne sarkanuma. Vai kaut kāds ādas jūtīgums varbūt.

4

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

akaugers rakstīja:

Hmmm katru dienu :d

Kas hmm? Tev arī?

5

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

evija9162 rakstīja:

Tas ir uz nervu pamata, man arī citreiz ir vietas uz ādas ka liekas kaut kas niez un kņud,bet nekā nav ne izsituma,ne sarkanuma. Vai kaut kāds ādas jūtīgums varbūt.

Jā izsitumu vai kkā cita nav, bet niez un kņud katru dienu...

6

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Ja patiesi vēlies izprast un atbrīvoties no tā -
1.kārt- beidz dzert zāles un bendēt sevi!
2.kārt - Tu neesi psihiski slims, lai ietu pie psihiatra, bet tieši tā- Tev vajadzētu psihoterapeitu, kurš palīdzētu Tev izprast sevi un Tavu baiļu cēloņus. Tā Tu varēsi no tā atbrīvoties un iemācīties pareizi strādāt ar savu psihi, prātu un zemapziņu.
3.kārt - tirpšana vispārīgi un priekš VD slimniekiem nozīmē nospiestu, sakairinātu nervu/-us tajā konkrētajā reģionā. Tātad, ja tas ir krūšu rajons ir ļoti svarīgi pievērst kā Tu guli, sēdi, stāvi, jo šajās pozīcijās var būt papildus noslogots vai nospiests nervs tajā apvidū.
Man pieņemssim, labajā pusē pakrūtē raustās muskulis, it sevišķi pēc šķības vai ilgas sēdēšanas, šķības gulēšanas utt.

varbūt izklausīsies dīvaini, bet es Tev ieteiktu 2 reizes nedēļas vismaz vai, ja vēlies/vari atļauties pat 3 reiz nedēļā iet uz baseinu peldēt. smile + obligāti jāvingro, ik pēc pus stundas/stundas sēdēšanas jāizstaipās- viss ķermenis.

4.kārt. - jautājums - Kā Tev ir ar muguru? \Sāda veida sāpēs krūšu rajonā bieži vien izriet no muguras (muguras zonā nospiestiem nerviem, var būt pat no stipri savilktiem muguras muskuļiem utt.) Ja Tev ir muguras problēmas - vnk savilkti muskuļi, skolioze, šmerļa trūces, skriemeļu nobīdes vai regulāras muguras sāpes, tad tas visticamāk ir tā cēlonis, kam ir attiecīgi savi risinājumi kā to novērst.

7

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

1 - Man tas psihiatrs pie kura eju, vnk pateica, ka pie psihoterapeita iet nav jēga - neko nelīdzēšot,  bet es kaut kā negribu viņam ticēt... + tā arī neviens neatbildēja, kur Jelgavā ir kāds labs, pārbaudīts psihoterapeits??
2 - Visa mana diena pārsvarā sastāv no sēdēšanas pie PC - tāds nu man darbs, varbūt no tās ''šķībās'' sēdēšanas visa vaina!?
3 - ar muguru nav pilnīgi nekādu problēmu, visādi rentgeni taisīti un viss tur pārbaudīts - viss ir ok un nekas nesāp...

8

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Riidzha rakstīja:

1 - Man tas psihiatrs pie kura eju, vnk pateica, ka pie psihoterapeita iet nav jēga - neko nelīdzēšot,  bet es kaut kā negribu viņam ticēt... + tā arī neviens neatbildēja, kur Jelgavā ir kāds labs, pārbaudīts psihoterapeits??
2 - Visa mana diena pārsvarā sastāv no sēdēšanas pie PC - tāds nu man darbs, varbūt no tās ''šķībās'' sēdēšanas visa vaina!?
3 - ar muguru nav pilnīgi nekādu problēmu, visādi rentgeni taisīti un viss tur pārbaudīts - viss ir ok un nekas nesāp...

man gandrīz ir tāpat, diena arī pārsvarā no tā tik vien sastāv, cenšos cik var izrauties no tā arā un ar milzīga apjoma darbiem pie datora neaizraujos. ar zālēm tomēr dabūsi efektu ātrāk, tāpēc arī saka, ka nebūs jēgas pie psihoterapeita iet + psihoterapija ir ilgāks process.

9

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Sā jau 2vas dienas kāju lieli,brīžam pat ļoti.Vai vēl kādam tā būtu?

10

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Jo tālāk , jo trakāk: šodien jūtos ta,ka galvas labā puse tirpst,tas vēl būtu paciešams, bet liekas, ka labajā acī baigais spiediens un, ka tūlīņ tur kaut kas sprāgs vai tml. spiediens šodien brīnumaina kārtā labs 116/74. Ir bijusi,kādam pieredze šādā ''stulbumā'' (atvainojos par izreicienu, bet nezinu jau vairs,ko domāt sad  )

11

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Chau Daciit smile
Ir,ir bijis taa smile Un ne vienu vien reizi smile
Nezinu kaadeelj,bet arii tieshi galvas labajaa pusee un tas spiediens man parasti saakaas kaut kur iekshaa smadzenees,taalaak uz pieri(uzacs dalju) un tad liekaas,ka acs izspraags big_smile Vispaar sviestaini! Bet ir bijis smile

12

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Vijuks: Tu aprakstīji salīdzinoši precīzi, kā zinādama big_smile
un tai tirpšanai seko tāda,ka niezoša sajūta smadzenēs, ak dievs, kā to visu izturēt,

13

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Man tam visam klaat veel ir bijusi arii plakstinja raustiishanaas un taada sajuuta,ka mati saceljaas staavus,nemaaku savaadaak aprakstiit to sajuutu,nu vinji taa kaa savelkaas...

14

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Ir bijis tā, ka eju pa ielu un pēkšņi iesāpas jeb ieduras galvas kreisā pusē, un pēc tam liekas,ka redze sliktāka?! pec tam kādu laiciņu sāp pieres rajons. (lasīju,ka insultiem raksturīgas pēkšņas galvas sāpes, bet ceru, ka būšu tikai par daudz salasījusies utt. sad  )

15

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Dace, ja tev būtu insults tu te nerakstītu big_smile
Migrēnu arī izraisa stress...

16

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Kas tas? eju sodien vest suniti ara, nokapjot pa trepem, kaut ka iekseji sabijos no ta, ka likas,ka kajas tadas nejutigakas no celgaliem uz leju...smagakas un ejot pa celu,liekas,ka es vinas vairs normali nevaru palikt,bet velku kaut ka. murgs sad  arī VD? vai saku jau domat,ka jasak atkal apmeklet arsti, pusgads bus jau pagajis....

17

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Dacīt man šodien ar tā bija kājas tādas vatīgas nu sajūta ka paiet grūti. Viss tas ir no vd.

18

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Dace rakstīja:

Kas tas? eju sodien vest suniti ara, nokapjot pa trepem, kaut ka iekseji sabijos no ta, ka likas,ka kajas tadas nejutigakas no celgaliem uz leju...smagakas un ejot pa celu,liekas,ka es vinas vairs normali nevaru palikt,bet velku kaut ka. murgs sad  arī VD? vai saku jau domat,ka jasak atkal apmeklet arsti, pusgads bus jau pagajis....

Man gan īsti nav pusgads kopš pēdējoreiz biju pie ģimenes ārstes par šo tēmu runāties big_smile Pa pusgadu domāju, ka nekas nevar tā pa riktīgo izmainīties.

19

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

šodien no rīta gribēju iet ārā ar bērnu un suni, gāju pēc jakas un pēkšņi apstājos, nesaprotu, kur gāju un ko gribēju darit, apmulsums un apjukums pamatīgs. ir kādam tā bijis?

20

Re: Vai kādam ir šādi bijis?

Jap...tur nav nekā dīvaina, daudziem tā mēdz būt, pat bez VD:-)