101

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Sveiki, tikai tagad uzzinaju, ka ir shads forums. Meginashu rast mieru pie Jums. Mani jau kadu laiku aptuveni menesi nomoka dazadas nepatikamas sajutas. Sakas ar to, ka vienu ritu pamodas ar nenormalam sirdsklauvem.Parbijos ne pa jokam. Tad saka pievienotie ari parejas sajutas, jociga sajuta kunga apvidu, trukshanas augsha nakti ar nenormalu bailu sajutu. Un tad galvenais, saka paugstinaties temperatura 37, no rita nav un pa nakti nav...sak celties pec pulksten 12 diena un loti nenoturiga viena mirkli 37 pec pusstundas jau 36,6 un ta visu dienu no rita 36 vai 36,3. Parkrenkejos ne pa jokam, uztaisija visas analizes, kardiogrammu, sonografiju organiem, rengenu, kobru...neka viss o.k.
Ta es mokos...un esu parbili, ka ar mani ir noticis kautkas nopietns. Un tad izlasiju, ka VD ari var but paugstinata temperatura. Man shoziem ari ir pastiprinajusies slodze virs prom arzemes, es ar 2 bmaziem berneliem paliku te, reizem liekas, ka no parguruma jumts aizbrauks.
Sakiet, vai kadam ir bijis lidzigi. Jau ieprieksh paldies.

102

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Man temperatūra nav lekājusi, bet visādi citādi triki gan ir, smile
Jautājums visiem, kurus skar/ir skārusi nerealitāte: cik ilgi jums mēdz būt tā nerealitāte?, man papildus reiboniem , liekas, nākusi klāt nerealitāte, labi jūtos, kamēr guļu, kā pieceļos tā reibst galva, un liekas,ka īsti nesaprotu, kas esmu, ko daru, kur eju utt.

103

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

man ar temperatūra mēdz lēkāt....ap pusdienslaiku var būt 37.1/2 , vakarā jau 36.6....es pie tā jau esmu pieradusi:-)

104

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Man jau gandrīz kādu gadu ir tādas kā muskuļu spazmas - nav stipras, bet iekšēji liekas, ka tie muskuļi viļņotos - reizēm šāda sajūta ir kājā, reizēm mugurā, citreiz pie deniņiem (nav katru dienu, bet diezgan bieži). Vēl papildus ir jutīgi acu muskuļi un acīs tāda kā atspīduma (pleķīša) sajūta, bieži gribas samirkšķināt acis, jo pēc tam liekas, ka redze kļūst skaidrāka. Vai jums arī ir vai ir bijušas šādas izpausmes? Pie neirologa esmu bijusi, to stāstījusi, taču tik un tā īstu miera sajūtu neesmu guvusi.

105

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Kad sedeju rinda pie arsta, pamaniju gramatu plauktu un taisna cela devos pie ta. Pirmo gramatu, kuru izvilku no plaukta, man skita loti interesanta. Gramatu sauca "Kardiologija arstiem" Gramatu atruma parlasiju, tur ari pa vegitativo distoniju bija vesela nodala, ka tas ietekme sirds n asinsvadus, un vel daudz kas interesants, bet  mani aizkera viens teksts:
" ar vegitativo distoniju videji paciensts slimo 10 gadus" !!!!!!!!!!!
Ta tad, tas nozime, ka ar so visu gluku man vel 9 gadi jadzivo??? 1 gadd drausmigs jau pagajis ar VD. Murgs...

106

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Droši vien forši lasīt grāmatas, kas ir priekš ārstiem big_smile Nu super, tātad kādreiz viņa pāries pavisam, pēc tā teksta spriežot big_smile smile

107

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Tīrās šausmas. Arī mani nomoka liela daļa no aprakstītajiem simptomiem. Vistrakāk ir tad, kad aizžņaudz kaklu, spiež krūšu - sirds rajonā, un naktī jāmožas no sirdsklauvēm. Jūtos briesmīgi jau gandrīz 3 gadus, varu teikt tikai, ka ar katru gadu nāk klāt jauni simptomi. Nezinu ko domāt. Reizēm sāku šaubīties vai tā ir VD, tad palasu, ka tā ir arī citiem, tad nomierinos. Ir brīži, kad liekas- tūliņ būšu pagalam.:(

108

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

man šobrīd visu laiku tāda spiedoša, zņaudzoša sajūta kaklā...nevaru saprast, šķietami apgrūtināta elpošana...šķiet ka tā vēl nav man bijis...
Bet man nezkapēc vienmēr sanāk smiekli lasot komentārus kā līdzīgus dansberga2 - TŪLIŅ BŪŠU PAGALAM....
Tas no tiesas nav smieklīgi, pati to bieži piedzīvoju, bet vienalga kā padzirdi tā smejos baisi....:-)
Tas man atgādina komentāru no Kurpatova grāmatas, lai ja baidās nomirt, tad lai apguļas un saka, vissss, mirsti man vienalga...un nekā....no tā skata vien iedomājoties ka viens guļ izgāzies un saka ..nu mirsti nost:-)))))

109

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

starpcitu, man ar vienu vakaru bērnam skolai tamborējot paraudziņu:-)))), tā sāka žņaugt kaklu ka maz nelikās, tas ar bij pirmoreiz.....

110

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Es drausmīgi nevaru paciest to, ka kājas jau nedēļu smagas,stīvas, grīļojos, pat grūti nostāvēt sad

111

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Dace rakstīja:

Es drausmīgi nevaru paciest to, ka kājas jau nedēļu smagas,stīvas, grīļojos, pat grūti nostāvēt sad

nesen izlasiju ka pret to baigi palidzot limfodrenāžas zabaki, kas ir ka masaza, tiesi ir pret smaguma sajutu kajas un vel pilda daudz dazadas funkcijas ka toksinu izvadisana .. pret celulitu ... .. procedura nav no letajam bet tagat tajas kuponu lapas perkam kopa utt lielas atlaides pedejo pirms pars dienam redzeju pa 4ls /h - domaju pati pameginat

112

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

kate: Tev arī tā, ka kājas smagas, ka pat liekas, ka varētu aizķerties pat iz papira lapas?!

113

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

ne , man ar kajam paldies dievam vel nekas nav tfu tfu tfu .. tai procedura ir ari pret celulitu tapec domaju apmeklet .. bet nu palasi par to neta sikak jo tur uzreiz ir minets ka pec 1x pazud smaguma sajuta kajas .. tas uzlabo kajas asinsriti ..

114

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Vai VD varētu būt kā simptoms vēdera sāpes,slikta dūša, bet ēst griba vislaik ir?
Un otrs Man jau gadu ir nerealitātes sajūta, vai kādam ir izdevies no tās tikt vaļā un kā?

115

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Šodien pilnīgs murgs, visu dienu bija drausmīgas grūtības koncentrēties. Darbā pa visu dienu tik vien spēju kā divas nelielas vēstules uzrakstīt, sēžu, stulbi skatos ekrānā, pilnīgi līdz asarām, jo neko uzrakstīt nespēju, nevaru pāris elementārus vārdus dabūt kopā.
Viss, kam ķēros klāt, tika sabojāts, skaitļus jaucu, dokumentus nez kur iegrūdu.
Jums tā ir bijis, cik bieži tā notiek? Man jau tagad bail, ka tāda diena var atkārtoties...

116

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Sveiki! Vai ir kādam tā bijis,ka liekās,ka zaudē līdzsvara sajūtu,vnk ej pa istabu un pēkšņi takā ar mietu pa galvu velk uz sānu...liekas pat nav nekāda satraukuma,ka tā notiek.Vel vai ir kādam bijis tā ka liekās uz ādas notek ūdens pile vai  tā it kā diegu kāds iekšpusē vilktu,kutinoša sajūta un aukstuma sajūta klāt..

Sirsnīgā. . .

117

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Vai kadam ir taa ,ka parsitieni ir kopaa ar karstumiem,seja sarkana karsta?un cik biezhi jums ir parsitieni?un ko jus tad lietojat?vel man ir atvilnis kungim,loti biezhi atraugas..

118

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Vai tiesaam nevienam taa nav?

119

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

iveta
Nu skaidrs, ka ir!!!! Vienkārši apnīkstas jau uz visiem - vai kādam vēl tā ir bijis, atbildēt. Ja palasītu citu rakstīto, redzētu, ka ļoooooti daudziem distoniķiem ir tādas pašas sajūtas, kā Tev. Bet nesatraucies, tas pāries! Viss ir pārejošs.

120

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Iveta vnk uztraucas, jo aiz katras musu atbildes, vina jau raksta atkal jaunus simptomus vai taa ir vai ne big_smile
Bet tici man Iveta mums visiem taa ir smile Citam smagak, citam vieglak...