1

Tēma: Nepārejošs nogurums un darbs

Ir daudzi VD simptomi, bet nu jau kādu pus gadu nevaru tikt vaļā no noguruma, nav spēka strādāt, gribas visu laiku būt mājās. Ir ļoti grūti sevi piespiest doties uz darbu. Darbā ir tik grūti strādāt, ka bez maz nāk raudiens. Bet mājās gandrīz ne uz ko nevaru piespiest sevi dēļ lielā pārguruma. Ir doma iet prom no darba, bet nezinu vai tas būtu pareizi.

2

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Tikai ne prom no darba. Ja tev nepatīk savs darbs, tad varbūt vēl var tādu domu apdomāt. Tādi sliktumu periodi ir.

3

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

varētu teikt, ka 85% VD dēļ es aizgāju no darba sad

4

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Bet nogurums ir ilgstošs, varētu teikt, ka pat pārgurums, pie tam darbā ļoti maz maksā un apstākļi ir pabriesmīgi un nav arī nekāds sapņu darbs. Šodien knapi varēju pavilkt kājas. Un darbā bija nežēlīgs aukstums, jo bija aizsaluši radiatori. Un nav ne jausmas kā piespiest sevi izturēt un noturēties neaizejot no darba.

5

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Meklē citu darbu,jo VD tikai uzlādējas no tavas spriedzes,bet noteikti nesēdi mājās,jo tā tu vispār iegrimsi vēl dziļāk.Jābūt kustībā,bet patīkamā.

6

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Tur jau tā nelame, ka man bail prom iet no esošā darba, tikai tāpēc vien, ka viņš nav regulāri un ir lielāka iespēja atpūsties, bet darbaspējas uz šo brīdi man ir stipri ierobežotas. Bail, ka citā darbā neizturēšu slodzi. Tik ļoti gribas būt pēc iespējas vairāk mājās un nodarboties ar sev tīkamām lietām.

7

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Nevajag baidīties, tās bailes jau arī izraisa sliktumus, vajag kaut kā to enerģiju atjaunot, līdz saņemsies jaunam darbam. Izskatās, ka esi izpumpēta tāpēc arī nav spēka. Vai nu tiešām jāatrod laiks padarboties ar sevi, atjaunot spēku, vai nu jāmokās tālāk.

8

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Vienīgais varu ieteikt ieiet aptiekā un pakonsultēties par vitamīniem, kaut kur lasīju, ka pie VD jādzer vitamīni tāpat kā pavasarī, kad to rezerves mūsu organismā ir beigušās. Varbūt ir kaut kas, kas dod enerģiju, noņem to nespēku.

9

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Esmu izpumpēta un pamatīgi. Lietoju jau vitamīnus, rauga tabletes, ziedputekšņus, reizēm žeņšeņa toniku, bet no tā visa nekādu labumu nejūtu.

10

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Nervostrongu nedzer?

11

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Nervostrongu gan nedzeru, bet dzeru arī b grupas vitamīnus, konkrēti, multi B strong. Vēl man daktere izrakstija fluanksolu, teica, ka tas esot aktivējošs, bet kaut kā nejūtu. Vēl daktere teica, ka labi būtu lietot mildronātu, ja varu atļauties, bet lielas devas un lai justu efektu jālieto ilgstoši, bet nevaru atļauties. Pagājušo gadu lietoju 500mg mildronātu, efektu nejutu, daktere teica, ka varētu lietot ari divreiz vairāk, bet tas tiešām ir dārgi.

12

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

pamgini to nervostrongu man palidz

13

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Ja aiziet no darba,tad tikai noformējot grupu,lai būtu iztikas līdzekļi.nespēkam-protams-atpūta,vitamini,labs noskaņojums. ,pozitivas emocijas sarkana krāsa apģērbā.Atrodiet prieku.

14

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Grupa man jau ir diezgan sen, bet nu ar to naudiņu pietiek tikai maksājumiem.

15 Izmainīja ilze (2013-01-31 07:20:39)

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Sarkanu drēbju man pa pilnam, bet pēdējā laikā kaut kā nevalkāju, vairāk esmu pārgājusi uz melno krāsu. Ar tām pozitīvajām emocijām tā pašvaki, ja tuvs cilvēks cietumā, tad arī ir diezgan iemeslu stresam.

16

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

ilze par kādu grupu iet runa???

17

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

ilze rakstīja:

Bet nogurums ir ilgstošs, varētu teikt, ka pat pārgurums, pie tam darbā ļoti maz maksā un apstākļi ir pabriesmīgi un nav arī nekāds sapņu darbs. Šodien knapi varēju pavilkt kājas. Un darbā bija nežēlīgs aukstums, jo bija aizsaluši radiatori. Un nav ne jausmas kā piespiest sevi izturēt un noturēties neaizejot no darba.

Tieši tāda pati situācija, arī pēdējo mēnesi nu tāds nogurums un varteikt nenokā.. pamācos darbs mājas.. un katru dienu tas pats un strādaju uz pus slodzi, bet nogurums tāds vakaros itka būtu rukājusi 12h, un līdz ko ir tas bezpēcīgais nogurums uzreiz pārsitieni klāt.Man darbā arī ir nežēlīgi auksts mums tur vsp nav apkures  un no tiem aukstajiem sviedriem arī sirds uzreiz streipuļo.. Tas aukstums uzdzen tādu besi, dusmas un riebumu, ka ar gribas vākties prom.. bet atšķība tāda, ka man labi maksā un domāju ka nepavilktu izdevumus ar citu puslodzes darbu, vai ari pilnas slodzes darbu ja man ir tads pargurums ....

18

Re: Nepārejošs nogurums un darbs

Iet runa par invaliditāti.

Šodien izņēmu papīrus no darba, rīt eju stāties bezdarbniekos, pieteikšos uz visiem kursiem cik būs iespējams. Pagaidām man nav pa spēkam strādāt, jāatpūšas, varētu vēl dabūt pusslodzes darbu, tad būtu cita runa, bet tas jau diezgan nereāli.