1 Izmainīja sunshine126 (2014-02-27 17:53:50)

Tēma: Padoms, kā tikt galā ar VD (Pašpalīdzības programmas)

Sveiki visiem!

Vai kāds no jums ir izmēģinājis kādu no internetā pieejamām pašpalīdzības programmām? Kādas ir jūsu atsauksmes un pieredze?

Es gribu padalīties pieredzē ar www.ilovepanicattacks.com Geert Verschaeve piedāvāto 14 nedēļu programmu.

Geert ir puisis no Beļģijas, kurš vairākus gadus ir cīnījies ar VD simptomiem un veiksmīgi ar tiem ticis galā, kā rezultātā ir izveidojis 14 nedēļu programmu un arī sarakstījis grāmatu How to Stop Anxiety & Panic Attacks. Puisis tam visam pats ir gājis cauri un pats uz savas ādas ir izbaudījis šos simptomus - karstuma viļņi, ģīboņa sajūta, bailes kaut kur aiziet utt. Tas nav kāds psihologs vai cits `gudrs` cilvēks kas pēc kaut kādiem mistiskiem pētījumiem un citu pieredzes mēģina kādam palīdzēt (turklāt lieto sarežģītu terminoloģiju, ko iespējams tikai viņš saprot) SAVUKĀRT Geert ir, ja tā varētu teikt - viens no mums un tiešām izprot katru simptomu, pat ir tāda sajūta, ka viņš mani pazīst jau vairākus gadus.

Jāsaka, ka sākumā biju diezgan skeptisks par šo programmu, bet palasot atsauksmes www.ilovepanicattacks.com/testimonials.php]www.ilovepanicattacks.com/testimonials.php]www.ilovepanicattacks.com/testimonials.php , secināju - jāpamēģina.

Sākumā gāja grūti - programma ir diezgan intensīva un 14 nedēļas sastāv no 14 diskiem (audio ierakstiem), respektīvi, katru nedēļu jānoklausās 1 ieraksts ~ 40 min garš par kādu ar VD saistītām tēmām un jāpilda dažādi Geert`a dotie uzdevumi.
Pirmās nedēļas īpašas izmaiņas nejutu, bet sākot no kādas 6 nedēļas sāku just pirmās pozitīvās pārmaiņas un pēc programmas iziešanas mana dzīves kvalitāte ir ļoti uzlabojusies.
Šī programma nav nekāda `bla,bla tukša gaisa kulšana` par neko, bet gan ļoti vienkāršā un cilvēkam saprotamā angļu valodā pastāsta pašas būtiskākās lietas, kuras, mums, VD pārņemtiem cilvēkiem traucēt dzīvot un puisis dod ļoti efektīvus veidus kā ar to cīnīties. Te viens You Tube video par Cunami metodi: http://www.youtube.com/watch?v=J2-c7H2acQ8 .

Es pats esmu VD ārstēšana ieguldījis simtiem latu, bet šī programma ir viens no labākajiem ieguldījumiem cīņā ar VD, nesen esmu atgriezies no 2 nedēļu atvaļinājuma siltajās zemēs un, ja iepriekš man būtu milzīgs stress un panikas lēkmes atrodoties ārzemēs (nemaz nerunājot par panikas lēkmēm lidojuma laikā), tad tagad es vienkārši baudīju ceļojumu, lidojumu un dzīvi, nevis visu laiku vēroju kā jūtas mans ķermenis un ka tik kaut kas nenotiek...

Daži ieteikumi:
1) Jāsagatavojas intensīvam darbam ar sevi un jāpilda visi uzdevumi
2) Programmas cena ir 179 $.
3) Programmas beigās Jūs saņemsiet 2 bonusa CD par tēmām: Kā iegūt enerģiju? un Kā būt pašpārliecinātam?
4) Programma ir ļoti vienkāršā angļu valodā - ja jums ir pre-intermediate līmenis- ar to derēs.
5) Tā ne tikai palīdz tikt galā ar VD simptomiem, bet arī dod ieskatu kādus ēdienus un dzērienus VD cilvēkiem labāk lietot/nelietot, dod padomus par laika menedžmentu un kā tikt galā ar ikdienas stresu

Programmas laikā bija sajūta, ka man ir personīgais psihoterapteits, kurš ar mani strādā un seko līdzi visam, kas ar mani notiek smile

Sanāca ļoti saslavēt šo programmu, bet jāatceras, ka uz katru tā atstāju citu efektu - kādu-  to var uzzināt tikai pamēģinot un ar Jums es dalos ar to kas man ir palīdzējis!

Ja vēlaties, lai sniedzu vēl kādu info - droši rakstiet uz mailu sunshine126@inbox.lv vai arī iepazīstaties ar atsauksmēm un informāciju www.ilovepanicattacks.com

Veselību un smaidam!
Ivars
smile

2

Re: Padoms, kā tikt galā ar VD (Pašpalīdzības programmas)

Tad kāda problēma, uztaisi kopijas un notirgo te gribētājiem pa pus cenu big_smile

3

Re: Padoms, kā tikt galā ar VD (Pašpalīdzības programmas)

Problēma gan jau ka nekāda... Es ar atradu šo vīreli internetā. Ir vēl kādam viedoklis pa r viņa "ārstēšanas" kursu?