1

Tēma: Gastrits un VD

Velejos uzinat cik liela mera Gastrits var ietekmet VD ,jo man kops saakas problemas ar vedaru paradijas ari varetu teikt VD.

Mēs protam dot padomus, bet paši ar savu dzīvi nezinām, ko iesākt.

2

Re: Gastrits un VD

Es neesmu ārsts, bet vai nevarētu būt otrādi - bija stress, kas ir papildus iemesls tam, lai parādītos gastrīts, bet pēc tam vienkārši tas stress un citas problēmas pārauga veģetatīvajā distonijā? Vai arī vienkārši nejaušība - tāds posms dzīvē, kad parādījās vairākas slimības gandrīz vienlaicīgi. Nedomāju, ka gastrīts spētu izsaukt VD.

3

Re: Gastrits un VD

Man arī ir gastrīts, gastrīts ir visiem VD slimniekiem ? big_smile

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

4

Re: Gastrits un VD

gastrits izraissa tadus pasus ka vd simptomus un padara vel nervozaku ja jau bija vd big_smile

5

Re: Gastrits un VD

Jareksrisinsbaohs piiekritisu tev ka padara vel nervozaaku,bet ar to veedaru kartiba ari netieku.Dzeru jau menesi zaales un pilnigi nekadi uzlabojumi liekas ka pa tukso maucu vinas ieksa sad

Mēs protam dot padomus, bet paši ar savu dzīvi nezinām, ko iesākt.

6

Re: Gastrits un VD

tapec ka tas no satraukuma,man pret sliktu dusu ar i zales bet nelidz nupat biju lauka ristijos uz nebedu bet neko neizvemu,laikam tas tas atvilnis no stresa briesmigi vnk.
patukso jau nau kko jau palidz lenam.

7

Re: Gastrits un VD

Es esmu vēmis arī tad, kad ir bezspēks, galvu spiež nost un vēl sirds švaka.
Patīkami nebija big_smile Starp citu ja ir bail no vemšanas, tad arī ir vēl grūtāk pavemt (ja ir ko big_smile). Tas tā.. big_smile

8

Re: Gastrits un VD

es nevaru saprast kpc man ir ta ka nevar pavemt pat ja gribu?mos del ta ka satraucos ka esu izgjis ara no savas konforta zonas?
sakuma pirmas 30 min ir ok pec kada laika sakas ristisanas
nau man bail vemt big_smile
gribetu ta lai nebutu jaristas uz ielas ka bez kunga.