1

Tēma: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Sveikiņi..
Gribējās jau sen pajautāt, bet nu nebija drosmes, jo nu tēma ir tāda pikanta. Man ir tikai 20 un es jūtos nespējīga šajāā jomā. =/
Mani uztrauc tas pēdējā laikā, ilgu laiku neko tādu īpašu nebiju piedzīvojusi, kad mēs ar partneri iekarstam un gatavojamies pikantām lietiņām, mani pārņem bažas, es baidos ka varētu ar savām paralēlajāam izjūtām viņu atstāt neapmierinātu.. Jo bieži seksa laikā man sāk spiest krūškurvi, trūkst elpas un sajūta ka zaudēšu samaņu, tas mani biedē un es nespēju sniegt tādu kaisli kādu vēlētos, pēc tam man liekas ka sirds par ātru skrien un sāku bremzēt to procesu, jo baidos ka sirdslēkme vai trieka nepaķer.. =/ Tad ik pa reizei vājums pievienojas ar kkādām īpatnējāām sajūtāām, es nezinu kā no tā atbrīvoties un par šo tēmu es maz ko atradu sajāā saitā.
Un vēlējos pajautāt vai jums arī tā mēdz notikt, ja jāā, tad cik bieži un kā jums tas izpaužas.

Lai jauka nedēļas nogale! smile))

2

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Man, tieši kad sākās VD, seksa laikā palika slikta dūša, grūdu partneri nost un rāvu logu vaļā...bet tās bija tikai kādas pāris reizes, kad beidzu par to domāt un seksa laikā pilnībā atbrīvojos, viss bija kārtībā

3

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Skatos cilvēki ir pārāk kautrīgi lai atbildētu..

4

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

"Gribējās jau sen pajautāt" Kur jautājums ? big_smile

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

5

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Teksta beigas bija jautajums.. Bet nu vienalga. smile
Un man nevajag lai mani zelo. big_smile

6

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Es atkal izlasīju jautājumu un īsti nesapratu ko Tu gribi lai Tev atbild - vai man tā ir bieži? Nē, nav. Patiesībā tā ir bijis 1 vai 2 x tapēc no tā problēmu netaisu. Ko darīt - nu laikam jau nomierināties un neuztvert seksu tik nopietni. Un intensitāti taču var mainīt, ja Tev liekas, ka sirds skrien par ātru un esi bez elpas var jau uz mirkli pāriet pie mierīgākas pamīlēšanās, nekā personīga, bet šķiet tieši jauniešiem laikam liekas, ka sexam jābūt kā ātrgaitas lokomatīvei vai šujmašīnai, kas iet uz pilnu klapi, taču ar laiku tikai saprotam, ka baudu var gūt no lēna un maiga seksa, kad tā pa īstam saplūstam ar partneri...... Un pats galvenais, izrunājies ar partneri.

7

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

RGL rakstīja:

Teksta beigas bija jautajums.. Bet nu vienalga. smile
Un man nevajag lai mani zelo. big_smile

   Skaidrs big_smile
Ja tas bija jautājums tad - jā. Man tāda parādība ir tikai norma dažreiz liekas, ka līdz ar beigšanu nobeigšos es pats big_smile big_smile big_smile

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

8

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Oho, tad jau Tev pavisam traki .. Un ja nav noslepums kas tiesi ir ?

9

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

RGL rakstīja:

Oho, tad jau Tev pavisam traki .. Un ja nav noslepums kas tiesi ir ?

Klasika - Elpas nav, sirds skrien, spiediens augšā, griežas galva big_smile Nu kā 80 gadīgam opim tongue

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

10

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

akaugers rakstīja:
RGL rakstīja:

Oho, tad jau Tev pavisam traki .. Un ja nav noslepums kas tiesi ir ?

Klasika - Elpas nav, sirds skrien, spiediens augšā, griežas galva big_smile Nu kā 80 gadīgam opim tongue

Ahh, tas ir tik nejauki. Vispār dēļ tās VD, brīžiem liekas, ka maniem vecvecākiem nav tik daudz problēmu savos gados, cik man 20 gados! big_smile big_smile big_smile

11

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Hi. Man arī bieži tā gadās, it īpaši ar to elpu

12

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Nu man apmēram tā, pa posmiem.

17 - 19 Gadi - Elle, elle zemes virsū.
19 - 20 Gadi - Elle, bet jau mazliet labāk.
20 - 21 Gadi - Kapēc es teicu, ka paliek labāk ? Piesaucu ? big_smile
21 - 23 Gadi - Domas par pašnāvību sastāda 90 % no visas dienas domām.
23 - 24 - Un turpinās - Kopš sāku darboties ar sevi kļūst labāk (Ar darboties ar sevi es nedomāju darboties ar sevi) big_smile

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

13

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Nu jāāā.
Man viņa ir pirmo gadu, bet nu Veģetatīvāā mani jau ir nomocījus, ka brīžiem mani arī pārņem tās pašas domas kas Tevi sajāā posmā - 21 - 23 Gadi - Domas par pašnāvību sastāda 90 % no visas dienas domām. ..
Varbūt vari pastātīty ko Tu tieši esi sācis darīt ? smile) Un ja nu neerti vai vēl kas, uzraksti privāti .. smile Jo man būtu interesanti pakomunicēt, un varbūt priekš sevis ko lietderīgu uzzināsu! smile)

14

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Es nezinu kur, bet kautkur es tev nosūtiju privāto ziņu. Vai nu e-mail, vai nu šeit nav ne jausmas big_smile

Tevi neviens nežēlos dēļ bēdīgas sejas.

15

Re: Tēma par kaisli kuru saboja nepatīkamais!

Super, paldies. smile))