221

Re: izmisums

Sodien kaut kadas sapes sirds rajonaa..kreisajaa pusee seezhu skatos tv un peksnji ass duuriens taa kaa ar elektriibu...kas tas taads veel,vai atkal iet paarbaudiities?aa un veel,ja kaut kads uztraukums tad sirsninja uzreiz paatrinaas loti juutami..kaa jums ir?

222

Re: izmisums

Kadam ir taa ka peeksnji saak skriet sirsninja?

223

Re: izmisums

iveta rakstīja:

Kadam ir taa ka peeksnji saak skriet sirsninja?

Tā nav pilnīgi visiem te bijis?

224

Re: izmisums

Nee,nu es domaaju,ka seedi neko nedari un peeksnji saak skriet sirsninja?!sonakt pamodos no sirds parsitieniem apsedos seedus,un saaka sisties loti aatri..sabijos loti..kapec taa nesaprotu..vai kadam ir taa,ka peksnji parsitieni un tad saskrienas sirsninja?

225

Re: izmisums

protams, viss kas ar sirdi piedzīvots....

226

Re: izmisums

Ak sausmas,izlasiiju internetaa Krievijas saitaa,ka vienam ar bija parsitieni 5gadu garumaa,un peksnji palika loti slikti,gandriz aizgaja bojaa..un  arsti teica ka viss ok...tagad man jumts brauc bail..kapec es lasiiju...tfu tfu tfu

227

Re: izmisums

Nevajag vispaar lsaiit shaadas lietas! Un kur nu veel peec tam piedomaat klaat,ka tev ar taa vareetu buut! Vispaar saaku uzskatiit,ka tieshi no sociaalajiem tiikliem rodas viss lielaakais sliktums! Piemeeram-maate GOOGLE big_smile
Tikliidz kaut kaads jauns simptominjsh,ko mees daram visspirms? Solis pirmais-apjautaajam visus paziistamos ar fraazi-vai tev taa kaadreiz ir bijis un tad seko solis otrais big_smile chekojam googlee big_smile Un tur protams ar to simptomu ir vesela juura ar slimiibaam-un kas notiek taalaak-stress,bailes un viss beidzot-PANIKA!

228

Re: izmisums

Ah,atkal jau atsaakusies sirds parsitieni..kadu laiku nebija vinju un nu atkal..

229

Re: izmisums

Lasu, ka daudziem šeit it nerealitātes sajūta. Man arī šī brīža traucējošākā lieta ir nerealitāte, taču atšķirībā no pārējiem tā ir 24/7 un brīžiem liekas, ka sāku jau pie tās pierast. Tiesa, es jau vairākus mēnešus apmeklēju psihologu un man tika diagnosticēta smaga un ielaista depresija, sāku lietot antidepresantus taču pagaidām nav izdevies atrast tādus, kas der, ceru, ka nerealitāte ir blakne šī brīža antidepresantiem, un kad nomainīšu tos pret tādiem kas man der, tā pāries. Bet ir ļoti nepatīkami jo visu laiku esmu kā apjukusi, kā apsitusie - neliekas, ka piedalos notiekošajā, sajūta, ka esmu jau mirusi vai skatos uz visu no malas, īsti nejūtu, ne savu ķermeni, ne kontrolēju savas domas....... Ļoti nepatīkama sajūta.

230

Re: izmisums

Man nerealitātes sajūta arī bija 24/7 pirms pāris gadiem un turklāt ilgu laiku.. Visu to periodu jutos ļoti slikti. Turklāt tik daudz kas bija jāpadara par spīti šai sajūtai. Bija ļoti grūti koncentrēties, it īpaši mācībās. Tieši tolaik bija jākārto eksāmeni vidusskolā. Un beigās izlaidums +30 grādu karstumā. Kaut kā visam tiku cauri. Paralēli nodarbojos ar sportu - katru vakaru  skrēju, kas domājams man arī palīdzēja izveseļoties, bet tomēr ne līdz galam.

231

Re: izmisums

PetrolHead
Vai Tu lietoji kādas zāles tai nerealitātei, jeb pati pārgāja? Es arī sportoju, kad laiks ļauj - skrienu, bet šitik ilgi nerealitāte nekad iepriekš nav bijusi.

232

Re: izmisums

Nerealitāte ir vd briesmonītis......mani arī tā nomoka!!!
Nedaudz atkāpās, kad sāku lietot Paroxetin

233

Re: izmisums

Pārsitieni ir pilnīgi visiem cilvēkiem, arī sirds ritms nevienam nav perfekts, ir extrasistoles utt..
Mēs distoniķi extrasistoles uztveram kā šausmas un beigas visam, jo mēs tam pievēršam uzmanību.

234

Re: izmisums

vesmab
Katram savs - man no paroxetina bija tāāāāādas PL, ka likās galus atdošu. Tādas vēl nebija pieredzētas visā manā nemaz ne īsajā VD stāžā.

Mike Stokes
Es, kopš lietoju beta blokatorus vairs tik bieži ekstrasistoles nejūtu un patiesību sakot, tagad tās man vairs neuzdzen bailes, reaģēju uz tām mierīgi, tiesa, ja kaut kur ejot jūtu kūleni, apstājos, pagaidu kamēr nokūleņos un tad turpinu savas gaitas.

235

Re: izmisums

Kitij,tad aaraa arii tev ir kuulenji?un kada sajuta tad ir?

236

Re: izmisums

aaa un kadus b blokatorus lieto?es betaloku..bet pargaju uz mazaku devu..

237

Re: izmisums

iveta
Es arī pagājušajā gadā, pēc slimnīcas, neilgi lietoju betaloku, bet man dr teica, ka no tā varot nākt klāt svars....... tagad lietoju bisoprolol, pusīti. kardioloģe teica, nav ko sirsniņu mocīt, lai kādu laiciņu palietoju un tiešām jūtu efektu. Man sirds vispār ir diezgan laba, trenēta. Bet kardioloģe uzreiz pamanīja, ka ir VD izraisīta tahikardija, aritmija un ekstrasistoles. Jā, man kūleņi mēdz būt dažādās situācijās un vietās, arī ārā. Nekāda savādāka jau tā sajūta nav. Ja agrāk kūleņa laikā uzpēju pārbīties, tad tagad jau zinu, ka tas nav nekas dramatisks un baigi nestresoju. A Tev tie kūleņi tikai kādās noteiktās situācijās mēdz būt?

238

Re: izmisums

Nu man pec esanas,un arii aaraa ir kad staigaaju,un veikalos uznaak..tad uzreiz bailes,un paarskrien karstumi,un dazreiz miikstas kaajas paliek..A kapec biji slimniicaa?sakaraa ar vd?un aritmija tev ir kaada?Un vai kadam nav taa,ka kaklaa taa ka liekas taa elpa aptruukstaas un uzreiz bail paliek?:(

239

Re: izmisums

aa nu un ja striidos ar kaadu,tad saak kuulenjot..

240

Re: izmisums

iveta
Es biju aizmirsusi, ka man kādreiz vispār ir bijusi VD un pagājušajā gadā tā atsākās ar tādiem pamatīgi biedējošiem simptomiem, dr pieļāva iespēju, ka ir MS, kad bija kārtējā lēkme, aizveda uz slimnīcu un tur tad arī paliku, liku visu kārtīgi izmeklēt, par to prieks, jo uzreiz bija izslēgtas sākumā pieļautās epilepsijas, MS un citas briesmīgas slimības. Īsti nezinu kāda aritmija, zinu tikai, ka viss no VD. Man arī mēdz būt, ka aptrūkstās elpa, liekas, ka ieelpa pārāk sekla vai ka "caura plauša" velku gaisu un nejūtu, kā tas piepilda plaušas. Vispār panikas lēkmes laikā vajag elpot turziņā vai pielikt rokas priekšā mutei un atkārtoti ieelpot savu izelpu, jo PL laikā, ja tiek dziļi vilkta elpa asinis pārbagātinās ar skābekli un tas situāciju tikai pasliktina. Pamēģini kādreiz kad ir slikti elpot sekli un papīra maisiņā, tas patiešām palīdz!!!