1

Tēma: Paroxetine

Sveiki,
Man dakters ir izrakstijis pa 20mg Paroxetin 1x diena. Saku jau treso dienu dzert, tikai kaut ka savadi jutos - zilites paplasinatas, ari asinsspiediens paaugstinajas un aridzan skebina dusu. Vai ta ir tikai sakuma vai ari ta tas turpinasies visu lietosanas laiku? Vai kadam ir bijusi pieredze ar so zalu lietosanu?

2

Re: Paroxetine

Cik esmu lasījusi forumos ir tā ka sākumā lietojot visādas nervu zālītes VD simptomi var pastiprināties,bet vēlāk kad uzsūcas tad paliek labāk.Skaties pati kā tu jūties,ja ir pārāk slikti pamēģini kaut pa pusītei dzert sākumā,lai pierod ķermenis.

3

Re: Paroxetine

Paldies par atbildi!
Es nolemu tomer neturpinat lietot nekadus AD. Man tad tads jautajums - vai tas, ka 3 dienas tika lietots ietekmes ko mana organisma?

4

Re: Paroxetine

es saku ka ne,dzer tejinas mieram miegam un ta
es piem dzeru kadas divas dienas lkm palidz
teresko tejas kipa ta sauca

5

Re: Paroxetine

Es jau ta ari biju domajusi, ka dzersu laikam ko dabiskaku - tejinas vai ari balderjanus, cik zinu, tad daudzi iesaka Nervostrong, tikai tada problema, ka atrodos arpus LV, bus vien jajauta, lai kads nosuta. Ticu, ka ar tam man bus labak, jo vismaz sodien jutos uzreiz ka normals cilveks - asinsspiediens norma, nav nelabuma...

6

Re: Paroxetine

es saku justies ka normals cilveks kad piecelu savu dirsu visu dienu norukaju pie malkas un parstaju slinkot tgt tik 3 dienas ta un jau ir okey tik pa mirklim ta bis slikti paliek bet to var aizgainat

7

Re: Paroxetine

laikam tas jau tas butiskakais un svarigakais saja visa ir - burtiski piecelt pakalu un kustet...

8

Re: Paroxetine

jap,viss var sakties no depresiva dzives veida jo visu laiku atputies esi nezini aks ir darbs piem ka  es tgt taka milai rukaju pa brivu:D

9

Re: Paroxetine

Es šīs zāles sāku dzert pavasarī un tās man izsauca tiiiiiik nenormālas lēkmes, kādas vēl nekad nebiju piedzīvojusi, man pietika ar murgu un nepārejošu lēkmi 2 diennakšu garumā, lai saprastu, ka man neder, neesmu gatava 2 nedēļas mocīties ar nemitīgām PL, lai cerētu, ka mans organisms pieradīs....

10

Re: Paroxetine

man tiesi tapat Kitij bija, tadas sausmas nebiju pieredzejusi nekad vel.... tapec atmetu tam murgam ar roku, vel viena dienu ja vajadzetu mocities, laikam toc galus atdotu...

11

Re: Paroxetine

no pieredzes varu teikt,ka līdz tikai tas,kam paši patiesi ticēsiet

12

Re: Paroxetine

inese1987
Mani vēl ārste pirms izrakstīt tās zāles riktīgi izprašņāja un es viņai teicu, labāk lai sākumā esmu flegmatiska nevis, kā apsitusies. Es nevaru ilgstoši paciest to "uzbudinājumu".

13

Re: Paroxetine

Kitija
nu tiesi ta - man tas 3 dienas bija ka nepartraukta panikas lekme... vina jau teica, ka varot but sajuta, ka ir nedaudz sliktak, neka bija, varetu but miegainiba, par ko es nopriecajos, jo man ta jau pagruti vakaros iemigt.. bet nu tas "nedaudz" sliktak bija daudz sliktak par to, ka es parasti jutos un esmu jutusies

14

Re: Paroxetine

Neviens AD neiedarbojās uzreiz.Rezultāti tikai apm. pēc 2 nedēļu lietošanas.

15

Re: Paroxetine

Beidziet eksperimentēt ar sevi.Zāles ,ko nozīmē ārsts,arī ārsts atceļ,ja nepanesat.

16

Re: Paroxetine

Ta ka darba saskaros regulari ar no dabigam vielam gatavotiem medikamentiem un tejinam,utt, tad man kolege bija ieteikusi pameginat Dynaforce Extra Strong (nezinu, vai LV pardodas, Zviedrijas razojums), ka sastava ir zelta sakne. Palasiju seit vikipedija krievu valoda par mineto augu, un tur bija ari tiesi noradits, ka tas tiek pielietots vegetativas distonijas arstesana... Bus jaizmegina smile

17

Re: Paroxetine

inarastenberga
Gribētu redzēt, kā Tu 2 nedēļas sadzīvotu ar pašu stiprāko PL kādu jelkad esi piedzīvojusi. 2 nedēļas nonstopā! big_smile To es tiešām gribētu redzēt. Man šķiet nevajag spriest, ja nezini par ko ir runa. Iedomājies savu panikas lēkmi, pareizini ar 100 un dzīvo 2 nedēļas, vismaz tā bija man. Iepriekš jau biju iemācijusies sadzīvot ar PL, bet šīs bija tādas, ka es nakts vidū pamodināju vīru un teicu: es zinu, tas ir viss, tās ir beigas, lūdzu pasaki meitiņai, ka es viņu mīlu. Viņš teica - bet Tev taču jau ir bijis slikti, tu taču zini, ka pāries. Es atbildēju: tātad nav! Tagad ir tā, kā nav bijis NEKAD! Un tā lēkme viļņiem gāzās man virsū 2 diennaktis un Tu kā tāds mazs knislis nespēj tai pretoties, jo katrs nākošais vilnis ir arvien spēcīgāks un ilgāks un Tu domā - šo es nepārdzīvošu un tā visu laiku..... Un tad Tu gribētu man ieteikt vēl arī 3 nomocītās diens rītā iedzert to tableti? Nekad mūžā. Tad jau bez tiem AD es jutos 100x labāk. Lai mazohisti šito izmēģina 2 nedēļas, man paldies, pietika ar 2 dienām.

18

Re: Paroxetine

Ārsti bieži vien pāršauj pār strīpu izrakstot zāles,noteikti jūtot neciešamas blakusparādības ir jābeidz zāles dzert un tad jāgriežas pie ārsta un jāsaka ka nepanes.

19

Re: Paroxetine

man bija tāpat un zāles izmetu.

20

Re: Paroxetine

Ja man būtu 2 nedeļas panikas lēkme-es sen jau būtu pie ārsta