1

Tēma: Psihoterapeiti

Sveiki! Te noteikti ir kāds, kurš ir apmeklējis psihoterapeitu. Vēlējos uzzināt, kāda bija vizītes gaita, norise? Pārsvarā runāji tikai tu un ārsts klausījās vai uzvedināja uz kādām domām, vai kas cits?

2

Re: Psihoterapeiti

Es biju,katram no viņiem ir sava pieeja,man bija tā ka tur vis bija apkopots,lika zīmēt,ņemt kārtis kur dažādi atēli un tā viņa secināja ko es vēlos un kas man trūkst.
Viņa vnm sāka ar to ko es vēlos pastāstīt,kādi man jautājumi,.
Tad viņa uzdeva pāris jautājumus un es atbildēju un ja tad negribēju neko runāt tad neuzbāzas,patiesibā bija forši izrunāties.
Viņai bija stils ka man ir jaatraisās un jārunā pašam a viņa tik pavirza uz manu mērķi.
Galu gala man bija vēl sliktāk pa tām nedēļām lkm uzjumdīja kkādas sajutas un 10 senasā vairs nebija ko runāt un es pārtraucu iet.
Bet palīdzēja tik skaidrībā ko es vēlos.

3

Re: Psihoterapeiti

Paldies! Vēl kāda pieredze?

4

Re: Psihoterapeiti

tāda jau laikam viņu specifika- jo runāju pārsparā ES arī variantus, kapēc tā ir ar mani izteicu pati, viņš tikai laipni piekrita, sapratu , ka iztērēto naudu varu lietderīgāk ieguldīt.Un ka dauuuuuuuudz vairāk, spēj man palīdzēt līdzīgi domājoši cilvēki, ģimene un draugi!

5

Re: Psihoterapeiti

Susanna rakstīja:

Paldies! Vēl kāda pieredze?

Sveiki. Es apmeklē 1x nedēļā psihoterapeitu. Apmeklēju tādu, kurš strādā ar ķermeni. Pagājušo reizi man pateica, ka man nenormāli cieti nervi, kaut kā tā. Manī ir sakrājušās ļoti daudz dusmas, vienā punktā uz muguras ir pilnīgi ciets muskulis. Un ne tikai tas vien.

6

Re: Psihoterapeiti

inita.a
Vai vari uzrakstīt pie kura gāji un viņa kontaktus, lūdzu?

7

Re: Psihoterapeiti

Eju 1 x nedēļā, ļoti palīdz. Risinām konkrētas problēmas, sasaistot to ar manām vispārējām psihes un attieksmes problēmām. Jūtu, ka ir darbs uz rezultātu, nav tukša papļāpāšana un rakāšanās par nodarījumiem pagātnē. Jūtu pie sevis jau uzlabojumus pēc triju mēnešu konsultācijām.

8

Re: Psihoterapeiti

viss jau atkarīgs, kādas skolas piekritējs tas psihoterapeits ir. kognitīvi-biheiviorālās, sistēmiskās, smilšu terapijas, kustību terapijas, psihodrāmas u.t.t. vispār jau psihoterapeita uzdevums ir pašu pacientu ievirzīt "pareizajās sliedēs", neko nesakot priekšā. runā pacients, psihoterapeits tikai īstajā brīdī uzdod īsto jautājumu. ir tādi, pie kuriem jau jānāk ar gatavu mērķi, ko gribi atrisināt - tad arī visu terapiju uz to vērš.