1

Tēma: Kādus AD lietojat?

Vispār pastāstiet kādas zāles lietojiet.

2

Re: Kādus AD lietojat?

Es betalocu,un homeopatiju...

3

Re: Kādus AD lietojat?

es Fluanksol un sertalaine tewa

4 Izmainīja Caca (2014-04-24 22:14:18)

Re: Kādus AD lietojat?

...

5

Re: Kādus AD lietojat?

Es sutiju privaataas zinjas ari pazuda

6

Re: Kādus AD lietojat?

Caca,tu lieto tikai vienas zales?kaa vispar ikdienaa juuties?un no riitiem?kas tevi visvairak baida un nomoka?

7

Re: Kādus AD lietojat?

Caca rakstīja:

Seit ir pazudusas zinas, vai ir bijusas tehniskas problemas?

iveta rakstīja:

Es sutiju privaataas zinjas ari pazuda

Vakar vakarā kaut kas bija noticis ar hostingu. Katrā ziņā daudz nekas nevar būt pazudis, downtaims nebija ilgs, varbūt ~12-24h laikā darītais ir pazudis. Neko nevaru darīt, jo viss stāv uz bezmaksas serveriem, negribam problēmas, tad ir jāmetās un jāīrē maksas serveris.
Varat jautāt šeit.

8

Re: Kādus AD lietojat?

Cerams nebuus taa ka vien dien hops un pazudiis vispar,ne?:(

9

Re: Kādus AD lietojat?

iveta rakstīja:

Cerams nebuus taa ka vien dien hops un pazudiis vispar,ne?:(

http://vdist.join.lv/f/post/3134/#p3134

10

Re: Kādus AD lietojat?

Lorafen,Clonazepam,Betaloc un Paroxetine šobrīd man iet ārstēšanas kurss,viss mazās devās...jūtos kā cilvēks,reizēm kkas minimāls uznāk,bet pārsvarā jūtos ļoti labi.

Sirsnīgā. . .

11

Re: Kādus AD lietojat?

ingaa86 tās visas ārsts izrakstīja, ja? Kādas no Tevis nosauktajām ir nopērkamas arī bez receptes? Mani interesē kādi iedarbīgi nomierinošie līdzekļi, kuri nopērkami bez receptes. smile

12

Re: Kādus AD lietojat?

amber
Bez receptes iedarbīgus nedabūt. Clonazepam, Paroxetine un Betaloc noteikti ir uz receptes, par Lorafenu gan nezinu. Bet vai tad Tu nevari palūgt ģimenes ārstam, lai izraksta ko nomierinošu?

13

Re: Kādus AD lietojat?

Kitija, esmu citā pilsētā, fiziski nav iespējas tikt pie sava ģimenes ārsta, tāpēc domāju, ka varbūt ir kas iedarbīgs, ko var dabūt arī bez receptes

14

Re: Kādus AD lietojat?

amber
Tu esi LV? Varbūt kāds tuvinieks var priekš Tevis palūgt recepti un nosūtīt recepti vai zāles? Nu ir jau visādi maigi nomierinoši, bezrecepšu līdzekļi - Novopasit, Nervostrong, Nervoheel u.t.t., bet tie nav tik efektīvi. Varbūt kādā aptiekā arī piekrīt pārdot kaut ko bez receptes, zinu, ka reizēm tā var sarunāt. Man piemēram, iedeva Noofenu bez receptes, ar norunu, ka mēneša laikā to atnesīšu, jo man bija speciāli jābrauc pēc receptes uz Rīgu.

15

Re: Kādus AD lietojat?

amber rakstīja:

ingaa86 tās visas ārsts izrakstīja, ja? Kādas no Tevis nosauktajām ir nopērkamas arī bez receptes? Mani interesē kādi iedarbīgi nomierinošie līdzekļi, kuri nopērkami bez receptes. smile

Nu jā,manis nosauktās visas ir uz recepti..vienīgais ko var mēģināt-aptiekā dabūt tāpat,ja izstāstīsi situāciju varbūt kko iedos,bet diez vai,jo tās tomēr ir nervu zāles..It kā Lietuviešu ražojuma tēja ir diezgan stipra,pamēģini tādu.

Sirsnīgā. . .