1

Tēma: kad nolaizas rokas .

Ko jus darat kad jums nolaizas rokas un gribas padoties?
Es jau dzivoju faze kad man pa retam uznak viegla panicina ,bet visu laiku ir nogurums un nervozitate gribas gulet visu laiku.
Tgt saja mirkli ir tada velesanas padoties nolaist rokas,jo viss ir mainijies es esu mainijies ,nezinu ka lai dzivo talak .
kadreiz domaju kad viss tas trakums beigsies bus viss ka agrak ,bet izradas ka nemaz pats tu neva4i but ka agrak,esu palicis ignis un vienpatis patik sedet majas ar draugiem nekontakteties vnk ka tads emo .
ka jums ir?ka jus esat mainijusies?jums ari nolaizas rokas?man 19 gadi tik.
ja kads grib pa skypi pacatot tad drosi varat aicinat ir ari dazi cieteji no vd tada grupina
skype risins-na-na
ja nevarat atrast varat atsutit savu niku.
man atkal siberis ciet gribas parunaties.

2

Re: kad nolaizas rokas .

sveiks!! Sen neesi te manīts, jau domāju ka viss tev labi, esi vesels un baudi vasaru..man jau liekas ka lielākajai daļai distoniķu ir tādas sajūtas bijušas kad  liekas neko neko nevari vairs sev palīdzēt un citi arī nē.Bet ir katram arī kāda motivācija celties un cītīties.Man piemēram tie ir bērni, es tak nevaru 24 stundas diennaktī atļauties čīkstēt cik man ir slikti, ka man godīgi viss besī un tracina, kaut kā sevi sapurinu.Mēģinu sevi programmēt labajam, ka esmu vesela, pilnīgi un galīgi un šitas murgam es nepievērsīšu vairs uzmanību, lai ārdās cik grib, es esmu stipra un izturēšu.
Man bija grūti divi mēneši dēļ mammas slimības un nāves, VD uzliesmoja kā vēl nekad, šoreiz ņēmu palīgā Lexotanilu un man palīdzēja, nekas labs jau nav no tās ķīmijas, bet ja tas aptur tās briesmīgās sajūtas, tad pagaidām padzeršu kaut reizi 2 dienās, lai nomierinās viss, tad jau tālāk redzēs kā būs.
Tu nenokar galvu pārāk jauns vēl esi, dari kaut ko kas tev patīk, tu taču gāji uz zāli, vai neej vairs?Ej peldies, peldēšana ļoti ieteicama pie VD.

3

Re: kad nolaizas rokas .

Es arī esmu mainījusies,ja agrāk varēju priecāties,tad tagad kkā vairs daudz kas neliekas smieklīgs...vairāku cilvēku kompānijā ir grūti sevi koncentrēt un liekas,ka paliek dulla galva..Piemēram,ja atbrauc ciemiņi,ir bijis,ka paliek sliktāk,jo nav vairs apkār miera,kur pasēdēt un sev ieskaidrot ka viss ir kārtībā..Palasi grāmatas par pozitīvu domāšanu...Izlasi grāmatu Džozefs Mērfijs ''Tavs zemapziņas spēks''

Sirsnīgā. . .

4

Re: kad nolaizas rokas .

Njā,vnk sen nebija slikti bijis un uznāca tpc arī ienācu big_smile
Mani drīzāk satrauc tas,ka es neēsu tāds kā agrāk.vairs nesu tik jautrs,nejokoju nemitīgi.
kādreiz biju asoratigs,tgt vairak dzēlīgs esu.
eju eju es zālē tas i mans dzīves veids.
Tas par tiem cilvēkiem tas gan ,jo jakoncentrējas uz daudziem un pec kādas h jūtos nodolbīts:D
vismaz es  vēl vēlos pa retam iziet pasēdēt,paspēlet bumbu vai vnk pasaktīties kā citi spēlē.
laikam distoniķi paliek distoņiķi nekas nemainīsies nekaitot mūsu personības:S

5

Re: kad nolaizas rokas .

nē ir tā ir ka mainās cilvēks, jo nervi tomēr dara savu, es arī esmu nervoza palikusi, daudz kas mani besī, kam agrāk uzmanību nepievērsu, ir lietas ko vienkārši ignorēju, nepatīk vairs runāties ilgi ar draugiem.Kaut kāds iespaids no visa šī murga ir tas ir skaidrāks par skaidru.Bet ir arī labā puse, piemēram es vairāk skatos apkārt  dabā, cik tomēr uz zemes ir skaisti, un ka lielāko daļu problēmas mēs uzpūšam un vaidam pēc tam, kaut gan pa lielam tie ir nieki.Kaut kā vieglāk šo to sāku uztvert.

6

Re: kad nolaizas rokas .

Es pirms VD biju psiha big_smile tad mani kaitināja ļoti daudz kas,krita uz nerviem..aizsvilos un pus dienu staigāju tik uzvilkta ka sienā caurumu varētu izsist no dusmām...no dusmām uz ko? a kas lai to zin..viss kaitināja...tādā ziņā tagad esmu palikusi savaldīgāka un mierīgāka...agrāk vnk vajadzēja meklēt palīdzību,tad nebūtu nonākusi līdz VD..

Sirsnīgā. . .

7

Re: kad nolaizas rokas .

nu jaunība jau ir tas laiks kad jātrako nevis jakrīt panikā un jādomā ka dzīvei ir beigas ka šā mirsi no infarkta big_smile
Diezgan biedējoša šķiet tā nākotne big_smile

8

Re: kad nolaizas rokas .

Visjautrāk būs vecumdienās,kad visi VD slimnieki vel ap gadiem 90 staigās un domās,nafig visu dzīvi domāju,ka gals klāt,dēļ tās VD,varēju dzīvot laimīgi un mierīgi katru dienu..vot tagad ap gadiem 90 gan jāsāk gatavoties... big_smile skumji patiesībā..

Sirsnīgā. . .

9

Re: kad nolaizas rokas .

ar laiku pie visa pierod,esat redzejusi vecus cilvēkus kam vd un kas krit panikā?

10

Re: kad nolaizas rokas .

Es neesmu redzējusi nevienu tādu cilvēku,,, liekas ,ka es viena tāda esmu.

11

Re: kad nolaizas rokas .

eglekrista rakstīja:

Es neesmu redzējusi nevienu tādu cilvēku,,, liekas ,ka es viena tāda esmu.

neesi tu tāda viena,es parunaja ar pazinam izradas ka diezgan daudziem ta ir bijis big_smile
Un es pat to nenojautu un domaju kpc vini ir tik launi un nejauki big_smile
es ari tgt tāds pats launs un nejaukas esu palicis big_smile
Tādi ir visi kam ir ilgstosa trauksmaina depresija vai vd
Es personigi nezinu vai man ir vd vai depresija jeb distimija bet visi simtomi ir no vd bet depresijai ari atbilst taka netieku skaidriba big_smile

12

Re: kad nolaizas rokas .

Esmu te ienākusi nesen un mokos ar Vd 20 gadus.Esmu nogurusi un neredzu izeju.

13

Re: kad nolaizas rokas .

Arī es ar to cīnos  20 gadus,bet rokas gan man nenolaižās,lai gan reizēm ir grūti,pat ļoti grūti.Ceru ,ka reiz būs zāles jeb iespēja ,kas palīdzēs pilnvērtigi dzīvot.

14

Re: kad nolaizas rokas .

''Es personigi nezinu vai man ir vd vai depresija jeb distimija bet visi simtomi ir no vd bet depresijai ari atbilst taka netieku skaidriba ''

Es domāju,ka Tev ir VD,un ārsti tikai putro Tev galvu...reāli tā trauksmainā depresija izklausās pēc tās pašas VD..Vai esi lietojis kādas zāles tam visam?

Sirsnīgā. . .

15

Re: kad nolaizas rokas .

ingaa86 rakstīja:

''Es personigi nezinu vai man ir vd vai depresija jeb distimija bet visi simtomi ir no vd bet depresijai ari atbilst taka netieku skaidriba ''

Es domāju,ka Tev ir VD,un ārsti tikai putro Tev galvu...reāli tā trauksmainā depresija izklausās pēc tās pašas VD..Vai esi lietojis kādas zāles tam visam?

Man ar tā liekas, ka cik nu tur tā depresija var būt, ja pamatā ir VD. Tad drīzāk, ka tev tur nav nekādas depresijas. Depresīvie simptomi visi var būt arī no VD.

16

Re: kad nolaizas rokas .

es dzeru zāles pret depresiju un palēdz,vairāk nesvīstu karstumā nenormālīgi,labāk panesu vasaras,paraktiski visu mūžu neesuvarējis panest +20 grādus un vairāk vnk svīdu kā cūka,bet tagat pat 27 grādos pierodu un ir ok:D
Bet rītā parunāšu par to ar psihiatru tad jau rītā ierakstīšu te kas un kā lai citiem arī skaidrs,varbūt kādu tas intresē un vd var rasties no ilgas depresijas kas nau tikusi ārstēta,jo visu laiku tew ir stres jo neesi mierā ar sevi un nespēj priecāties.
Es jau domāju ka tas ir tas pats jo man bija trauksme 24/7 nevaŗju normāli gulēt un tādā garā un ja simtomi atbilst man nau nekāda atšķirība,jo jūtu tos pašus simtomu ko vd vai depresijas vai distimijas slimnieks,tākā atliek vien ārstēties vai tiesa ka vd nau obligāti jādzer zāles?
Es vēl atceros  ka te kādi vairāki raxtīja ka darbs stresains vai ka nepatīk un tpc sākās vd,vai kāda nāve tas viss arī rada depresiju,tākā manuprāt vd un depresija iet roku rokā un ir tas pats.

17

Re: kad nolaizas rokas .

Jareksrisinsbaohs rakstīja:

es dzeru zāles pret depresiju un palēdz,vairāk nesvīstu karstumā nenormālīgi,labāk panesu vasaras,paraktiski visu mūžu neesuvarējis panest +20 grādus un vairāk vnk svīdu kā cūka,bet tagat pat 27 grādos pierodu un ir ok:D
Bet rītā parunāšu par to ar psihiatru tad jau rītā ierakstīšu te kas un kā lai citiem arī skaidrs,varbūt kādu tas intresē un vd var rasties no ilgas depresijas kas nau tikusi ārstēta,jo visu laiku tew ir stres jo neesi mierā ar sevi un nespēj priecāties.
Es jau domāju ka tas ir tas pats jo man bija trauksme 24/7 nevaŗju normāli gulēt un tādā garā un ja simtomi atbilst man nau nekāda atšķirība,jo jūtu tos pašus simtomu ko vd vai depresijas vai distimijas slimnieks,tākā atliek vien ārstēties vai tiesa ka vd nau obligāti jādzer zāles?
Es vēl atceros  ka te kādi vairāki raxtīja ka darbs stresains vai ka nepatīk un tpc sākās vd,vai kāda nāve tas viss arī rada depresiju,tākā manuprāt vd un depresija iet roku rokā un ir tas pats.

Nu tā arī ir,no ilgstošas depresijas,stresa arī rodās VD..nu plus vel nāves gadījumi,kaut kādas nenormāli lielas izbailes utt..

Sirsnīgā. . .

18

Re: kad nolaizas rokas .

Labrīt.
Man pēdēja laikā ļoooti aktuāls ir svīšanas jautājums.Necilvēcīgi un traucējoši.
Ir tā,ne no ka,pilnīgi,pēkšņi,ķermenis pārklājas ar karstiem sviedriem,ta,kā no dušas būtu nupat iznākusi,sajūt it kā ap mani ir grādi 40,pilnīgs bezgaiss,atliek piesēst un 10min laikā atdziestu,ķermenis kļūst vēss,ievērojami.
Kā jums izpaužas svīšana,arī ķermenis viss,jeb tikai padusēs?
Sāku jau domāt ar sirdi nav kas īsti kārtība?

Sidžito

19

Re: kad nolaizas rokas .

cilvēks svīst az bailē,stresa,panikas lēkmēm,tad ja kkas nau kārtībā ar nerviem.
Ja jau esi saja lapā tad tev ir depresija vai vd tā tād jeb kurā gadījumā tu izjūti stresu vai panikas lēkmes vai abus līdz ar to svīsti.
Tā kā man patīk izzināt visu so un skatīties visādas dokomentālas filmas  esu uzzinājis ka ja cilvēks nespēj nomierināties un ir ilgstošā stresā sākas svīsana un dehidrācija ja neizdzer daudz ūdeni.
Kā tev ir ar ūdens,šķidruma patēriņu nau cēlies?
tad kad es tā svīdu es padzeru elicea  un fluanksole kkā tā tgt eliceā vietā dzeru cipraleks teva 50,es tev ieteiktu aiziet pie psihiatra lai izraxta zāles,jo man zāles palīdzēja padzēru tikai 2 mēnesšus un svīsāna mitējas jutos daudz labāk panika pazuda lenām un tgt vairs pilniba nau tikai nervozs esu.

20

Re: kad nolaizas rokas .

Es tagad dzeru ļoti daudz ūdeni, dienā 2L aiziet, nu itkā jau normāli. Bet svīst nesvīstu ne no kā, tikai fiziski kko darot, skrienot, strādājot utt...