1

Tēma: Par sapņiem

Šorit pamodos, un visu ritu domāju tik par to,ko sapņoju, nocirstas egles, lieli egļu zari, kāzas, (pirmais ko darīju,protams, bija ieskats sapnu tulkā, un tur protams, apraksts,ka slikta ziņas,nāves ziņas, zaudējumi utt.) un tad sāku domāt, cik vispār kopš VD esmu sapņojusi ko labu, nu varbūt reizes 2-3. Pārsvarā murgi, murgi ,murgi....
Gribēju pajautāt, kā Jums pārējiem ir ar sapņiem, kā pārdzīvojat murgus? un vai dažādās mēnessfāzēs Jums ir dažādi sapņi? mani neietekmē mēness fāzēs, jo visu cauru mēnesi ir murgi, ar ļoti retiem izņēmumiem.un vai,kas no murgotā, ir piepildījies?

2

Re: Par sapņiem

Neskaties sapņu tulkā, it īpaši, ja tāpat zini, ka viss tur rakstītais būs uz negatīvām lietām vērsts. Nevajag sevi lieki noskaņot uz to!
Protams, ticēt vai neticēt ir katra paša darīšana, bet es tam neticu - ir diezgan daudz sapņi rādījušies no tiem klasiskajiem, kas sola negatīvas lietas (piem, asiņaini zobi, kas ar sāpēm krīt ārā big_smile), bet nekas tāds, kas sapņu tulkā solīts (konkrēti tam ir tuva cilvēka zaudējums utt., tikko apskatījos) nav piepildījies.

Es sapņus ļooooti reti atceros pat uzreiz pēc pamošanās, iespējams, visbiežāk nesapņoju vispār. Ja atceros, tad tie ir murgi, pa visu dzīvi tikai pāris pozitīvi sapņi bijuši, ko atcerējos. Šonakt (tāpat kā vakar, aizvakar utt.) neko nesapņoju.

3

Re: Par sapņiem

es sapņoju katru nakti,bet tie neatšķiras no laika kad nebija vd,sapņi kā sapņi murgu nav

4

Re: Par sapņiem

Es sapnoju daudz ,sliktas lietas no ritiem jutos slikti ,del ta ,ka nomoka domas par tiem ,jo sapnu tulka protams rakstiti visadi nelabumi ...bet es vienmer esmu sapnojusi visu ko ,parasti no rita pieeju pie loga skatos debesis un saku :Kur aizgaja nakts ,tur lai aiziet ari nakti nosapnotais ...dazreiz lidz ,iztelojos ,ka tie nemaz nav bijusi ,jo mani pamatigi ietekme viss negativais ,tikai pietiek uzssesties uz ta ...tad noedis sevi bez sals .

Tapec jau kadu laiku neskatos  sausmenes un visadas  zinas ..Pec pedejas sausmenes ,kura vairak bija psihologiska ,nevis asinaina ,nevareju normali justies nedelu...ta ka ....nemokam sevi labak