1

Tēma: Grāmatas

Iesakiet grāmatas, kas palīdz izprast sevi, mainīt savu domāšanu, neuztraukties, atslābināties, sajust prieku no dzīves. Vai Jums ir kāda grāmata, kas palīdzējusi cīnīties ar veģetatīvo distoniju? Būšu pateicīga par ieteikumiem.

2

Re: Grāmatas

Man kaut mazliet ,bet tomēr palīdz tādos brīžos A.Kurpatovs "uzveiksim asinsvadu veģ.dist."

3

Re: Grāmatas

Man pirmā no psihologiska rakstura grāmatām ko izlasīju bija ''Tavs zemapziņas spēks'' neatceros tagad no galvas autoru,bet grāmata man likās ļoti laba!Iesaku!Arī Kurpatova augstāk jau minēto grāmatu lasīju arī ļoti laba!

Sirsnīgā. . .

4

Re: Grāmatas

Kamasutrai nav ne vainas big_smile

5

Re: Grāmatas

Sakarā ar VD neko nevaru ieteikt, bet pret depresīvo noskaņojumu man vienu brīdi palīdzēja Deila Kārnegija grāmata "Sāc dzīvot!".
Un ja ir mīlas mokas, tad savākties palīdz Robinas Norvudas "Sievietes, kas mīl par daudz" https://docs.google.com/file/d/0Byx9CXJ … JMbDg/edit

6

Re: Grāmatas

Nesen esmu atklajusi autoru Ekhartu Tolle. Kurs uzrakstija gramatu bestselleru Tagadnes Speks. Un ari citas. Es loti tagad aizraujos ar vinu. Gramatas man nav, bet es lasu interneta un ari loti daudz klausos vina runas youtube, originalaja valoda- angliski. No sirds iesaku!

Te ir, ko es atradu par vinu un vina gramatam latviski:

http://esiba.wordpress.com/tagadnes-speks/

http://www.domuspeks.lv/portals/tagadne … msana.html

http://www.atena.lv/index.php?zoomid=269

7

Re: Grāmatas

Es nesen sāku lasīt visiem zināmo Rhonda Byrne "The Secret" - latviešu valodā ("Spēks") ir izdotas vairākas grāmatas no šīs sērijas. Dažreiz pēc izlasīšanas mēģinu savākt sevi, tomēr ne vienmēr sanāk - krītu atpakaļ, tomēr padoties netaisos.

8

Re: Grāmatas

Jau ieprieks minēto Kurpatovu un the secret. Tagad palasīju Džo Vitāle "atslėga".

9

Re: Grāmatas

Mileedija
Man mājās jau plauktiņš šāda tipa grāmatām izveidojies. Vēl patīk Barbara Bergere "Vai tava dzīve ir laimīga?". Te visas viņas grāmatas, kas izdotas latviešu valodā http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/sara … 20Bergere.

10

Re: Grāmatas

Ja angļu valoda nav problēma tad iesaku izlasīt "Panic Away" - man PDF formātā ir - varu arī pārsūtīt.